You are here
Metalowy Samsung Galaxy J – dostępny również na Tajwańskim rynku News 

Metalowy Samsung Galaxy J – dostępny również na Tajwańskim rynku

Samsung mimo swojej popularności, w dalszym ciągu jest krytykowany za wygląd urządzeń przypominających „plastikowe mydelniczki”.  Model Galaxy J jest tego przeciwieństwem, lecz nie każdy może go nabyć.

safdmsung750x300

Dostępność produktu w oficjalnej dystrybucji była dotychczas ograniczona do Japonii. Na szczęście Samsung postanowił umożliwić zakup mieszkańcom Tajwanu, co może być początkiem ekspansji na inne rynki.

Opisywany model nie wyróżnił się specyfikacją, mimo, że jest ona naprawdę potężna. Jednostką Qualcomm Snapdragon 800, 3GB pamięci RAM, 13 Mpix Aparat – to robi wrażenie. Szczególnie, że w urządzeniu zastosowano 5 – calowy ekran Full HD. To jednak nie jest najistotniejsze. Liczy się to, że Galaxy J wykonany jest z metalu, a nie jak to ma miejsce w przypadku innych urządzeń Samsunga, z plastiku.

Właściwie ograniczenie dostępności urządzenia do jednego, a teraz dwóch rynków nasuwa pewną myśl. Podejrzewam, że Galaxy J może być swojego rodzaju wybadaniem terenu, a konkretnie opinii użytkowników na temat metalowej wersji „mydelniczek”. Jeśli takowe się przyjmą, możliwe, że Galaxy S 5 będzie wykonana właśnie z aluminium. Osobiście uważam, że byłoby to strzałem w dziesiątkę.

Related posts

Leave a Comment