You are here
Czy Galaxy S i Galaxy Note zostaną połączone? artykuły News 

Czy Galaxy S i Galaxy Note zostaną połączone?

Chcesz topowego Samsunga? Świetnie, ale na którą z linii Galaxy postawisz? Odpowiedź nie jest prosta, nie dziś. Jednak jeśli doniesienia potwierdzą się, niebawem seria Note i S staną się jednością.

Galaxy

Samsung Galaxy Note 9 zostanie zaprezentowany za kilka tygodni, ale możliwe, że będzie to ostatni przedstawiciel serii koreańskich phabletów. Serwis The Bell twierdzi, że firma rozważa scalenie dwóch flagowych linii urządzeń mobilnych — Note i S — w celu zoptymalizowania sprzedaży i skuteczniejszej walki z chińską konkurencją.

To koniec Galaxy Note

Zgoda, są to na razie spekulacje, ale całkiem prawdopodobne. Dodatkowo sprawa nie wydaje się jeszcze przesądzona. Wiele zależy od trwających oraz przyszłych analiz zespołu badającego rynek. Niemniej, przyszłe działania Samsunga, jeśli znajdą ujście w rzeczywistości, mogą mieć sporo sensu.

Samsung nie posiada w portfolio produktowym jednej konkretnej flagowej linii. Galaxy S oraz Note to dwa odrębne byty, które w dodatku wzajemnie podbierają sobie zdezorientowanych klientów. Główną różnicą, którą dostrzegają użytkownicy, są rysik oraz związane z nim dodatkowe funkcje interfejsu. Co, jeśli, wspomniane ficzery trafiłyby do serii Galaxy S? Możliwe, że już niedługo poznamy odpowiedź, gdyż Samsung może takowy krok planować.

Urządzenia Samsunga, w tym smartfony z serii S oraz Note możecie kupić w naszym sklepie internetowym.

Źródło: PhoneArena

Related posts

Leave a Comment