Czy już 10 września zobaczymy nowego iPhona ?

Apple nie podało jeszcze do wiadomości publicznej oficjalnej daty konferencji, na której zamierza pokazać światu swoje nowe urządzenia. Jednak według portalu allthingsd.com ma się ona odbyć już 10 września.

iphone4s750x300

Choć informacja nie została jeszcze potwierdzona przez firmę z Cupertino, można przypuszczać, że typowany przez althingsd.com termin okaże się prawdziwy.

Niestety na chwilę obecną nie wiadomo jakie produkty zostaną zaprezentowane. iPhone 5s – jest bardzo prawdopodobną pozycją, lecz nie zapominajmy o krążących w sieci od dawna przecieków na temat budżetowej wersji słuchawki sygnowanej logiem nadgryzionego jabłka. Tani iPhone dla mas z pewnością poszerzy grono konsumentów zainteresowanych produktami Apple, lecz czy to nie będzie kłócić się z dotychczasową polityką firmy?

Wątpię, gdyż po śmierci Jobbs’a działania marketingowe zostały skierowana na zupełnie inny tor. Mało tego, w dalszym ciągu ewoluują i tym oto sposobem, niedługo portfolio produktów Apple może zostać poszerzone o budżetowe produkty zapoczątkowane tanim iPhone’m.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...