Nexus 5 od Motoroli?

Do niedawna wszyscy byli przekonani o tym, że produkcją kolejnego urządzenia z linii Nexus zajmie się LG. Jednak lakoniczna wypowiedz Taylora Wimberly, założyciela portalu AndroidAndMe, znanego z licznych przecieków, podsuwa nam nowy trop.

Nexus750x300

Taylor Wimberly umieszczając na swoim profilu w Google + informuje o tym jakoby gigant z Mountain View powierzył Motoroli zadanie stworzenia nowego urządzenia z linii Nexus wywołał niemałe poruszenie. Co więcej, komunikat może okazać się prawdą, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę wcześniejsze wpisy, które niejednokrotnie znalazły odzwierciedlenie w działaniach Google.

LG wydało dwa właściwie bliźniacze modele. Jednym z nich był Swift G, a drugim Nexus 4. Czy sytuacja powtórzy się w przypadku Motoroli?

Podejrzewam, że tak się stanie. Moto X nie posiada ponadprzeciętnych podzespołów, podobnie jak wcześniejsze Nexusy. Urządzenia te cechowały się za to niesamowitą optymalizacją działania, co przekładało się na płynne sprawne korzystanie z systemu. Ponadto wykonanie Nexusa zawsze stało na najwyższym poziomie. Dostrzegacie podobieństwa? Właśnie dlatego uważam, że Amerykański producent może zostać współtwórcą nowej słuchawki Google.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...