Nexus 5 od Motoroli?

Do niedawna wszyscy byli przekonani o tym, że produkcją kolejnego urządzenia z linii Nexus zajmie się LG. Jednak lakoniczna wypowiedz Taylora Wimberly, założyciela portalu AndroidAndMe, znanego z licznych przecieków, podsuwa nam nowy trop.

Nexus750x300

Taylor Wimberly umieszczając na swoim profilu w Google + informuje o tym jakoby gigant z Mountain View powierzył Motoroli zadanie stworzenia nowego urządzenia z linii Nexus wywołał niemałe poruszenie. Co więcej, komunikat może okazać się prawdą, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę wcześniejsze wpisy, które niejednokrotnie znalazły odzwierciedlenie w działaniach Google.

LG wydało dwa właściwie bliźniacze modele. Jednym z nich był Swift G, a drugim Nexus 4. Czy sytuacja powtórzy się w przypadku Motoroli?

Podejrzewam, że tak się stanie. Moto X nie posiada ponadprzeciętnych podzespołów, podobnie jak wcześniejsze Nexusy. Urządzenia te cechowały się za to niesamowitą optymalizacją działania, co przekładało się na płynne sprawne korzystanie z systemu. Ponadto wykonanie Nexusa zawsze stało na najwyższym poziomie. Dostrzegacie podobieństwa? Właśnie dlatego uważam, że Amerykański producent może zostać współtwórcą nowej słuchawki Google.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...