androidicons750x300

Czy nowe ikony w Androidzie to zapowiedź przebudowy interfejsu?

W sieci pojawiły się grafiki prezentujące odświeżone ikony z systemu Android. Jeśli wierzyć źródłom przecieków zobaczymy je już w nadchodzącej aktualizacji mobilnej platformy giganta z Mountain View. Czy wspominane zmiany oznaczają gruntowną przebudowę interfejsu zielonego robota?

androidicons750x300

„Gruntowna przebudowa interfejsu” to stanowczo za mocne stwierdzenie. Spodziewam się raczej małego, lecz przyjemnego dla oka redesign’u. Nie zmienia to jednak faktu, że wygląd Androida cały czas ewoluuje, a użytkownicy oddani marce, z uśmiechem na ustach przyjmują każdą najdrobniejszą zmianę. Nie ważne czy dotyczy ona wierzchniej (widocznej) warstwy systemu, czy też trzewi oprogramowania.

Wczorajszego wieczoru amerykańskie portale internetowe, traktujące o nowych technologiach zaczęły publikować nieoficjalne przecieki, będące grafikami prezentującymi odświeżony wygląd ikonek Androida. Przyjrzyjmy się im bliżej:

androidicons2

androidicons3

 

Zaprezentowane wyżej ikony trafią do użytkowników Androida w kolejnej wersji sytemu, która zaprezentowana zostanie najprawdopodobniej na nadchodzącym Google I/O 2014.  

Źródła: Engadget, 9to5google.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...