Android 4.4.3 trafia do posiadaczy Nexus 5

O wspomnianej aktualizacji mówiło się już od kilku tygodni, lecz dopiero wczoraj amerykański operator komórkowy Sprint oficjalnie potwierdził fakt rozpoczęcia rozsyłania update dla najnowszego urządzenia z linii Nexus. Czy wspomniane uaktualnienie wniesie istotne zmiany?

Nexusc5 750x300

Naturalnie update trafi również do innych posiadaczy smartfonów z Androidem, choć pierwszeństwo mają tutaj słuchawki z linii Nexus oraz Google Play Edition. Pozostali użytkownicy będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Tylko czy jest na co czekać?

Przyglądając się liście nowości, mam mieszane uczucia. Z jednej strony cieszę się, że Google dba o dopracowanie najdrobniejszych szczegółów oprogramowania, lecz z drugiej ilość wprowadzonych zmian jest bardzo uboga. Z najważniejszych wymienić możemy:

– Kolejne pasma LTE w sieci Sprint,

– Poprawa zarządzania energią,

Oczywiście, biorąc pod uwagę zmianę numeracji wersji Androida możemy przypuszczać, że update zawiera usprawnienia oraz łatki niezbędne do stabilnej pracy systemu. Build KTU48F przeznaczony jest na razie dla Nexusa 5, lecz udostępnienia aktualizacji dla innych urządzeń to kwestia czasu.

Źródła: Sprint, Droid-Life, GSMArena.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...