myphone 750x300 1

Czy smartfon z Biedronki ma szansę podbić rynek?

Biedronka kojarzy się z niskimi cenami (nucicie już melodię z reklamy?) i promocjami, które czasem są naprawdę rewelacyjne. I nie mówimy tutaj o jajkach za 30 groszy za sztukę, ale o sprzętach. Kiedyś można było dostać PlayStation 4 z 1 TB dyskiem, a teraz smartfona myPhone Q-Smart II.

myphone 750x300 1

Przyznajemy, jest różnica między PlayStation, a smartfonem, któremu sporo brakuje nawet do tego, by nazywać go budżetowcem. Marka myPhone nie miała do tej pory najlepszej prasy, ale nie oznacza to, że ich produkt jest nic nie warty. Trzeba pamiętać tylko o jednej rzeczy – to nie jest urządzenie, od którego powinniśmy dużo wymagać.

Cena smartfona wygląda obiecująco. Za myPhone Q-Smart II przyjedzie nam zapłacić tylko 279 złotych. Nie spodziewamy się ogromnych kolejek i walki przy kasie Biedronki o każdy egzemplarz sprzętu, ale jeżeli ktoś jest mocno zainteresowany, powinien się pośpieszyć. Jak to zwykle bywa w przypadku tego typu promocji, oferta ważna jest do wyczerpania zapasów, a te raczej do ogromnych należeć nie będą.

myphone 750x300 2

Co otrzymamy za taką cenę? Czterordzeniowy procesor MediaTek MT6580 (rdzenie Cortex-A7, 1.3 GHz), 1 GB RAM oraz 8 GB ROM. Smartfon działa na Androidzie Lollipop 5.1 więc na dane nie zostanie zbyt wiele miejsca, ale ten problem rozwiązuje slot na microSD (do 32 GB). Wyświetlacz IPS ma przekątną 4,5 cala (rozdzielczość 480×854 px) więc nie mamy co liczyć na oszałamiającą jakość. Jeżeli chodzi o aparaty to owszem znajdziemy je na pokładzie Q-Smart II i tyle dobrego można o nich powiedzieć. Główny ma matrycę 5 Mpix (f/2.4), a przedni 2. Za to akumulator wygląda ciekawie, bo ma pojemność 1900 mAh.

Przyznacie sami, że specyfikacja myPhone Q-Smart II nie jest zachwycająca, ale do bardzo podstawowych czynności smartfon absolutnie wystarczy. Design jest taki jak w innych urządzeniach z tej samej półki, czyli nie odpycha. Dla kogoś, kto na gwałt potrzebuje telefonu, a żadna stara Nokia nie zalega mu w domu, Q-Smart II jest dobrym rozwiązaniem. Raczej chwilowym, ale sprzęt kilka miesięcy powinien wytrzymać.

Źródło: Biedronka
Fot: myPhone

________________________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

One Comment

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...