Czy tak będzie wyglądać Galaxy S6?

Targi Mobile World Congress w Barcelonie już za niecały miesiąc. Z początkiem marca świat powinien zobaczyć jak wygląda najnowsze dziecko jednego z gigantów, Samsunga. Galaxy S6 ma możliwość odświeżyć rynek, a przynajmniej są ku temu przesłanki.

s6 750x300

Dziennikarze dostali już swoje zaproszenia na specjalną konferencję, która ma mieć miejsce 1 marca w Barcelonie, dzień przed oficjalnym rozpoczęciem targów. Od dawna mówiło się, że koreański gigant chce pokazać coś wyjątkowego, a nowy model ich flagowca z pewnością będzie wydarzeniem. Zdjęcie reklamujące zdaje się potwierdzać przypuszczenia – prawdopodobnie za kilka miesięcy na rynku będzie już S6.

Co możemy wywnioskować, patrząc na prostą grafikę? Czerń i połyskująca krawędź najprawdopodobniej przedstawia nową linię, którą ma mieć Galaxy S6. Sam kolor, a do tego rozbłyski każą podejrzewać, że obudowa zyska w końcu ślad aluminium. Czy cały tył go dostanie, czy też producent ograniczy się tylko do ramki, póki co jest tajemnicą. Za to chodzące już od dłuższego czasu plotki, że użytkownicy dostaną w końcu zakrzywiony ekran, wydają się mieć potwierdzenie. Na plakacie widać nieregularną linię, która w pewnym momencie idzie w górę i niknie. Zdjęcie wygląda jakby zostało zrobione pod kątem, widać więc górny róg smartfona. Wprawdzie na finalny produkt przyjdzie nam jeszcze poczekać, Samsung wie jak dobrze podgrzewać atmosferę wokół nowych produktów.

Czy dostaniemy dwie wersje urządzenia? Prawdopodobnie tak, wszak Koreańczycy przyzwyczaili użytkowników do pewnego standardu i nic nie wskazuje na to, że tym razem mogłoby być inaczej. Do tej pory w sieci można było znaleźć same nieoficjalne informacje. Galaxy S6  wyposażony w 5.1” wyświetlacz Quad HD Super AMOLED, 20 megapikselowy aparat z możliwością robienia zdjęć HDR w czasie rzeczywistym i 64 bitowy, ośmiordzeniowy procesor. To tylko część z przecieków, ale jeżeli choć kilka z informacji jest prawdziwych, użytkownicy dostaną jeden z najlepszych i najmocniejszych telefonów na rynku. Samsung przyzwyczaił do jakości, a teraz zdaje się potwierdzać, że warto było czekać na nowy produkt. O samym Galaxy S6 napiszemy po unboxingu, którego pewnie jak wszyscy, nie możemy się już doczekać. Szczególnie, że sam producent kieruje w naszą stronę bardzo ważne pytanie: „What’s next”.

Źródło: bgr.com

Fot: jw, gmsarena.com, gadgetmaxim.com 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...