P9Huawei750x300

Czy tak wygląda Huawei P9?

Na jednym z chińskich portali internetowych opublikowano rendery, które (rzekomo) prezentują nadchodzącego flagowca Huawei. Co ciekawe, wspomniane grafiki zdradzają również część specyfikacji technicznej urządzenia.

P9Huawei750x300

Już pod koniec tygodnia rozpoczną się tegoroczne targi Mobile World Congress w Barcelonie. Nie zabraknie tam oczywiście tytułowego producenta, który szykuje dla fanów marki kilka sprzętowych smaczków. Niestety data premiery P9-tki jest objęta tajemnicą, a co za tym idzie, nie mamy pewności, czy urządzenie zostanie zaprezentowane podczas MWC 2016.

Nie mniej jednak, już dziś możemy zapoznać się z renderami wspomnianej słuchawki, które publikujemy poniżej:

P9Huawei1

Sprawnemu oku nie ujdą z pewnością takie szczegóły jak podwójny aparat fotograficzny umieszczony z tyłu obudowy oraz okrągły skaner linii papilarnych. To nie wszystko – poznaliśmy również wersje kolorystyczne P9-tki, wśród których znajdziemy opcje srebrną, złotą, różową oraz białą. Na tym wnioski się kończą, jednak dzięki wielu przeciekom wiemy już, że nowy flagowiec Chińczyków zostanie wyposażony w 5.2-calowy ekran wyświetlający obraz w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pix), autorski procesor Huawei Kirin (950 lub 955), 4 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 12 Mpix aparat główny. Bateria to akumulator o pojemności 2900 mAh.

Specyfikacja, choć potężna, nie jest gwarantem sukcesu sprzedażowego produktu. Chińczycy doskonale o tym wiedzą i jestem przekonany, że urządzenie kryje w sobie przynajmniej kilka ficzerów, które zaskoczą nie tylko klientów, ale również konkurencję. Zapytacie, skąd takie przypuszczenia? Otóż tytułowy producent w stosunkowo krótkim okresie stał się jednym z gigantów branży i jeśli chce utrzymać pozycję, powinien dołożyć wszelkich starań.

Czy i kiedy urządzenie zawita na polskie półki sklepowe? Odpowiedź na to pytanie poznamy najwcześniej w dniu premiery Huawei P9.

Źródło:  Phonearena.

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...