You are here
Czy taki będzie Samsung Galaxy Tab S2? News 

Czy taki będzie Samsung Galaxy Tab S2?

Samsung miesiąc bez nowego przecieku, informacji czy w końcu wypuszczenia sprzętu na rynek, musi uważać za stracony. Takie wnioski można wysnuć, obserwując, co dzieje się u giganta z Korei. Teraz, zupełnie przez „przypadek” pojawiło się potwierdzenie – Samsung Galaxy Tab S2 pojawi się prawdopodobnie całkiem niedługo.

 
tabs2 750x300 1
Pierwsze informacje o tablecie zaczęły pojawiać się już kilka miesięcy temu. Tab S2 przypominał ducha, który objawia się w nietypowych miejscach, czujemy jego obecność, ale nikt go nie widział. Nikt też nie potrafił potwierdzić w stu procentach, czy tablet faktycznie pojawi się w sprzedaży. Samsung ze swoją serią Tab S wytyczył nowe standardy. Trudno inaczej określić sprzęt, który wyposażony jest w najlepsze podzespoły i skierowany do klientów, których stać na całkiem pokaźny wydatek.
To, że Samsung Galaxy Tab S2 pojawi się na rynku ma świadczyć fakt pojawienia się pewnej aplikacji, przypisanej właśnie do rzeczonego tabletu. Hancom Office Hshow 2014 służy do otwierania plików z pakietu Microsoft Office oraz PDF-ów. Nowa wersja obsługuje serię Galaxy Tab A oraz jeszcze oficjalnie nieujawnioną S2. Można więc śmiało stwierdzić, że sprzęt niedługo zawita na sklepowe półki. Co będzie oferował?
 
tabs2 750x300 2
Oczywiście informacje o tym, jakie wnętrzności zawierał będzie Tab S2 to tylko domysły, choć nie spodziewamy się wielkich zmian. Tablet pojawi się prawdopodobnie w dwóch wariantach rozmiarowych. 8 oraz 9,7 cala, przy czym rozdzielczość w obu przypadkach ma wynosić 2048×1536 px. Ekran w technologii Super AMOLED to pewniak, szczególnie, że wykorzystany był już przy poprzedniej wersji. 64-bitowy procesor Exynos, 3 GB RAM i 8 GB pamięci dla użytkownika, którą będzie można rozszerzyć kartą microSD. Aparat ma mieć 8 megapikseli, a przedni tylko 2,1. Tab S2 działać ma na nowym Androidzie (5.0) i obsługiwać technologię LTE.
Ciekawe jest też to, że Tab S2 ma być cieniutki. Nie wiadomo jak bardzo, ale ma być cieńszy niż iPad Air 2. Warto zwrócić uwagę na to, że proporcje ekranu również uległy zmianie. Teraz ma to być stosunek 4:3. Samsung Galaxy Tab S2 z pewnością będzie dobrym sprzętem, ale na jego premierę przyjedzie nam jeszcze poczekać. Prawdopodobnie dopiero w czerwcu dostaniemy pierwsze oficjalne informacje.
Tablety od Samsunga znajdziecie w naszym sklepie pod tym adresem.
Źródło: Sammobile
Fot: jw.

Related posts

Leave a Comment