Czy wiemy już wszystko o nowej Moto G?

Moto G trzeciej generacji to jeden z telefonów ostatnich miesięcy, który jest cały czas bohaterem przecieków. W zasadzie było ich już tyle, że należałoby postawić pytanie: czego nie wiemy o nowej Motoroli?

Nie wiemy do końca trzech rzeczy: ile będzie miała RAMu, jakie dokładnie będą różnice (oprócz pojemności)między dwoma modelami nowej Moto G i nie znamy dokładnej nazwy kodowej procesora, który będzie spełniał rolę serca najnowszego smartfonu Motoroli. Oprócz tego wiemy naprawdę dużo – widzieliśmy nawet już nawet reklamy, unboxing oraz fotografie z testów rzeczonego telefonu. Należałoby się zastanowić oczywiście, ile z tego to alternatywne formy prowadzenia kampanii reklamowej, ponieważ telefon ma oficjalną premierę już jutro, jednak sama Motorola udaje, że nadal nie chce promować swojego dziecka póki nie trafi na sklepowe półki, a szkoda – ponieważ jest co promować. Nowa Moto G to aparat z pięciocalowym wyświetlaczem o rozdzielczości 720p, napędzany czterordzeniowym procesorem z rodziny Snapdragon o częstotliwości taktowania rdzenia 1.4 GHz.

http://www.youtube.com/watch?v=DkKvYl2DdlA

Telefon jest wyposażony w aparat główny o matrycy 13 MP i aparat do wideokonferencji o matrycy 5 MP, a do tego (zależnie od wersji) posiada 8 lub 16 GB pamięci wewnętrznej. Nowa Moto G obsługuje 2 sloty na karty sim, z czego przynajmniej jeden będzie wspierał 4G. Telefon będzie wodoodporny dzięki zastosowaniu najnowszego Gorilla Glass, a osoby, które potrzebują różnorodności ucieszy fakt, że Moto G trzeciej generacji będzie miała wymienne, kolorowe panele tylnie. Akumulator o pojemności prawie 2500 mAh ma wystarczyć na cały dzień intensywnego użytkowania smartfonu. Na koniec pozostaje tylko cena najmłodszego dziecka Motoroli: 245 dolarów. Oficjalna premiera tego telefonu ma nastąpić już jutro na oficjalnym evencie firmy Motorola.

Źródło: engadget

 

 

 

 

 

 

 

___________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.


Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...