Czyżby HTC po cichu przygotowywał HTC One z Windows Phone?

Jak podaje serwis Neowin.net już niedługo będziemy mogli zobaczyć specjalną wersje flagowego modelu HTC czyli ONE z Windows Phone na pokładzie. Nie będzie to wierna kopia urządzenia, jednak podobieństwo ma być zauważalne.

HTC One750x300

Sprzedaż ostatniego flagowca Tajwańczyków jest więcej niż zadowalająca. Dlatego też prawdopodobieństwo wypuszczenia bliźniaczego modelu, pracującego pod kontrolą mobilnych okienek może być strzałem w dziesiątkę. Ten gest z pewnością docenią fani systemu mobilnego od Microsoftu.

Nowe urządzenie będzie posiadać ekran w rozmiarze od 4 do 5 cali. Oczywiście nie zapomniano o metalowej obudowie oraz technologii Beats Audio. Nie znamy jednak nazwy procesora, który ma zostać umieszczony w nowej słuchawce, jednak zważając na nadchodzącą aktualizacje GDR3, można podejrzewać, że będzie to jednostka czterordzeniowa.

Teraz pozostaje nam jedynie czekać na oficjalne stanowisko HTC w tej sprawie.

Dla tych osób, dla których obecność zielonego robota w urządzeniu jest kluczową kwestią, przygotowaliśmy specjalną ofertę na kupno modelu HTC One z tymże systemem – LINK.

Dodaj komentarz

263 More posts in mobile category
Recommended for you
TikTok
TikTok zagrożeniem bezpieczeństwa? Według armii USA — tak

Żołnierze pełniący służbę dla Stanów Zjednoczonych nie powinni korzystać z aplikacji TikTok. Tak przynajmniej twierdzą przedstawiciele...