Nikon Coolpix S31 – aparat wakacyjny

Nikon ma doskonałą propozycje dla osób szukających uniwersalnego,  prostego aparatu z obsługą którego poradzą sobie najmłodsi członkowie rodziny.

nikon750x300

Model Coolpix S31 został zaprojektowany tak, aby leżał dobrze w każdej dłoni. Wygoda robienia okazyjnych zdjęć podczas wakacyjnych wojaży jest ważną kwestią dla przyszłych nabywców.

Aparat ponadto, może poszczycić się naprawdę odporną konstrukcją, której nie straszny upadek z wysokości jednego metra a nawet kilkumetrowa kąpiel.

10-megapikselowa matryca CCD pozwala na wykonywanie szczegółowych zdjęć, lecz urządzenie zostało wyposażone jedynie w 3 krotny zoom optyczny. Dla niektórych może być to za mało, jednak patrząc na to, że sprzęt ma być wykorzystywany okazyjnie, możemy przymknąć na to oko.

Kolejnym ukłonem w stronę młodszych użytkowników aparatu jest czytelne menu, w którym łatwo się odnaleźć oraz możliwość nałożenia na zdjęcia zabawnych filtrów.

Nikon pozwala na nagrywanie filmów w rozdzielczości 720p, a zobaczyć je możemy na 2,7 calowym ekranie LCD.

nikon2 750x300

Jeśli wysyłacie swoją pociechę na kolonie a boicie się pożyczyć dziecku swoją lustrzankę, powinniście zainteresować się modelem Coolpix S31. U nas możecie go nabyć po promocyjnej cenie, dodatkowo otrzymując prezent w postaci plecaka. LINK

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...