LGStylus2 750x300 2

DAB+ pojawi się w LG Stylus 2

Choć obecnie najważniejszym telefonem ze stajni LG jest G5 oraz V10, trudno oczekiwać, by firma nie wypuszczała nowych produktów. Na jeden szczególnie warto zwrócić uwagę, bo jeżeli lubicie słuchać radia DAB+ to LG Stylus 2 jest dla was.

LGStylus2 750x300 2

Jeżeli do tej pory korzystaliście z dobrodziejstw serwisów streamingowych, dobrze wiecie jak potrafią szybko pożerać pakiety danych. No chyba, że korzystacie z jakiejś super oferty, gdzie usługa jest w pełni darmowa. Jeżeli nie, podczas podróży autobusem czy pociągiem można słuchać radia. Teraz LG wprowadza do swojego produktu coś, co już dawno powinno stać się standardem.

Mowa oczywiście o DAB+, czyli formacie pozwalającym na nadawanie programów radiowych w formie cyfrowej. Wprawdzie w Polsce nie uświadczymy jeszcze aż tak szerokiego wyboru stacji jak za granicą, ale to tylko kwestia czasu, gdy największe rozgłośnie zdecydują się na korzystanie z tego rozwiązania. LG Stylus 2 oficjalnie nie zawita do Polski, ale pojawi się u naszych europejskich sąsiadów w Belgii, Niemczech, Norwegii, Włoszech, Holandii, Wielkiej Brytanii oraz w Australii. I to właśnie tamtejszy oddział LG powiadomił świat, że Stylus 2 dostanie funkcję DAB+.

LGStylus2 750x300 1

Rozwiązanie nie jest niczym nowym, ale w smartfonach widzimy je pierwszy raz. Dla tych, którzy namiętnie słuchają muzyki, LG Stylus 2 będzie doskonałym urządzeniem. Wyposażony w 5,7 calowy wyświetlacz (1270×720 px) smartfon nie będzie aż tak drogi. Zapłacimy za niego nieco ponad tysiąc złotych. Wewnątrz znajdziemy czterordzeniowy procesor (1,2 GHz), 1.5 GB RAM oraz 16 GB ROM. Na pokładzie będą też dwa aparaty (13 i 8 Mpix), choć nie spodziewamy się aby to one stanowiły o popularności sprzętu. Dużym plusem jest za to pojemność akumulatora. 3000 mAh powinno starczyć na długo jeżeli przerzucimy się na pobierające mniej energii DAB+.

LG Stylus 2 jest póki co rodzynkiem, ale jego funkcjonalność może zapewnić mu sporo oddanych fanów. A kto wie, może w przyszłości doczekamy się tego, by każdy smartfon miał DAB+ jako podstawową funkcje.

Źródło: LG
Fot: jw.

________________________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6487 More posts in News category
Recommended for you
iPhone 11 Pro
Jaki będzie Iphone 15 Ultra?

Informacje przez Apple nie zostały jeszcze ujawnione . Jednakże, można przedstawić kilka możliwych trendów na...