Dark Souls 2 – Live Action Trailer od fanów gry

Polscy fani zrzeszeni na stronie dark-souls.pl stworzyli serię zajawek drugiej części gry. W trailerach wykorzystali żywych aktorów, dzięki czemu całość prezentuje się całkiem interesująco.

Filmiki stylizowane są na fragmenty rozgrywki. Prezentują tryb PvP, w których możemy podziwiać żywych aktorów – członków bractwa rycerskiego.

– „Głównym bohaterem jest Argus, który pochodzi z jednej z najstarszych szlacheckich rodzin Astory” – mówią twórcy zwiastunów. – „Gdy objawił się u niego Mroczny Znak i stał się nieumarłym, nie czekając na reakcję najbliższych, sam dobrowolnie udał się na wygnanie. Błąkając się po świecie trafił w końcu do Lordran, gdzie udało mu się dotrzeć do Anor Londo. Tam usłyszał głos Gwyndolina i jego wędrówka wreszcie się zakończyła.  Teraz jego jedynym celem jest oczyszczenie świata ze wszystkich grzeszników. Filmiki pokazują walki pomiędzy dwoma graczami w trybie PvP – jeden z walczących jest „najeźdźcą”, który atakuje świat innego gracza i zmusza go do obrony. Wszyscy należą do przymierzy, jakie są dostępne w pierwszej części gry, tak więc jak się pewnie domyślacie, główny bohater należy do przymierza Miecz Mrocznego Księżyca. Z kolei jego przeciwnicy są wpisani do Księgi Winnych jako gracze, którzy popełnili grzech i na których należy wywrzeć zemstę.”.

http://www.youtube.com/watch?v=yz7pwx5PM0c

Twórcy zapowiedzieli, że opracują pięć filmików. Do tej pory ukazały się dwa. Reszty należy szukać pod tym adresem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1242 More posts in Gry category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...