Dark Souls 2 – Live Action Trailer od fanów gry

Polscy fani zrzeszeni na stronie dark-souls.pl stworzyli serię zajawek drugiej części gry. W trailerach wykorzystali żywych aktorów, dzięki czemu całość prezentuje się całkiem interesująco.

Filmiki stylizowane są na fragmenty rozgrywki. Prezentują tryb PvP, w których możemy podziwiać żywych aktorów – członków bractwa rycerskiego.

– „Głównym bohaterem jest Argus, który pochodzi z jednej z najstarszych szlacheckich rodzin Astory” – mówią twórcy zwiastunów. – „Gdy objawił się u niego Mroczny Znak i stał się nieumarłym, nie czekając na reakcję najbliższych, sam dobrowolnie udał się na wygnanie. Błąkając się po świecie trafił w końcu do Lordran, gdzie udało mu się dotrzeć do Anor Londo. Tam usłyszał głos Gwyndolina i jego wędrówka wreszcie się zakończyła.  Teraz jego jedynym celem jest oczyszczenie świata ze wszystkich grzeszników. Filmiki pokazują walki pomiędzy dwoma graczami w trybie PvP – jeden z walczących jest „najeźdźcą”, który atakuje świat innego gracza i zmusza go do obrony. Wszyscy należą do przymierzy, jakie są dostępne w pierwszej części gry, tak więc jak się pewnie domyślacie, główny bohater należy do przymierza Miecz Mrocznego Księżyca. Z kolei jego przeciwnicy są wpisani do Księgi Winnych jako gracze, którzy popełnili grzech i na których należy wywrzeć zemstę.”.

http://www.youtube.com/watch?v=yz7pwx5PM0c

Twórcy zapowiedzieli, że opracują pięć filmików. Do tej pory ukazały się dwa. Reszty należy szukać pod tym adresem.

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...