Darmowa dostawa

Darmowa dostawa na Allegro. Kto może z niej skorzystać?

Darmowa dostawa towarów zakupionych w serwisie Allegro rusza już za niecałe cztery godziny. Cała akcja potrwa od dziś do końca kwietnia, ale jej zasięg jest ograniczony. Niemniej, z bezpłatnej wysyłki skorzysta szerokie grono użytkowników platformy zakupowej Allegro. Uściślając — promocja obejmie kategorie Dom, Moda oraz Ogród. Wyjaśniamy szczegóły.

Darmowa dostawa

Zakupy przez internet są w naszym kraju niezwykle popularne. Widać to po wzrostach serwisów takich jak Allegro czy OLX, o mniejszych platformach zakupowych nie wspominając. Wygodna i szybka dostawa towarów nie jest niestety oczywistym elementem transakcji na odległość. Bardzo często sprzedawcy lub sklepy nakładają wysokie koszty dostawy, zaś na sam towar można czekać tygodniami. Allegro wraz z partnerami, Pocztą Polską, stacjami paliw Orlen oraz kioskami RUCH-u pokazuje, jak powinna działać dostawa. Serwis czyni to w sposób możliwie atrakcyjny dla konsumentów.

Darmowa dostawa na Allegro

Akcja, w której można liczyć na darmową dostawę produktów zakupionych za pośrednictwem Allegro, potrwa aż od dziś do końca kwietnia. Nie jest niestety tak, że z ofert będzie można skorzystać każdego wybranego przez nas dnia. Od 2 do 4 marca zakupy z kategorii Moda, Odzież dziecięca objęte są programem Darmowa Dostawa. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że oferta obejmuje jedynie zakupy w kwocie wyższej niż 40 PLN.

To jednak nie koniec atrakcji. Kolejne weekendy przyniosą kolejne potencjalne korzyści. Za towary z kategorii Dom i Ogród, Zabawki dziecięce i Rowery od 6 do 18 marca oraz od 2 do 23 kwietnia zapłacimy mniej o koszt dostawy. Tutaj minimalny koszt zamówienia wynosi 50 złotych. Szczegóły znajdziecie pod TYM adresem.

Wygodna dostawa to nieodłączny element zakupów przez Internet. Wiemy z badań, że Polacy lubią tanie przesyłki docierające możliwie blisko ich miejsca zamieszkania. Dostępność i popularność punktów odbioru w Polsce rośnie bardzo dynamicznie – stanowią one atrakcyjną cenowo i wygodną alternatywę do dostawy kurierem. Partnerstwo z Pocztą Polską daje nam dostęp do największej sieci tego typu w Polsce i będziemy tę współpracę w przyszłości rozwijać– mówi członek zespołu zarządzającego, dyrektor ds. rozwoju Allegro.

Jednocześnie chcemy tą kolejną akcją darmowych dostaw wesprzeć sprzedaż naszych partnerów handlujących na platformie, w szczególności polskich firmy z segmentu MŚP mierzących się w ostatnim czasie z agresywną chińską konkurencją – dodaje Grzegorz Czapski.

Warunki darmowej dostawy

Chcąc skorzystać z oferty, podczas dokonywania zakupów należy wybrać opcję Poczta Polska — odbiór w PUNKCIE lub Paczka w RUCH-u. W momencie, kiedy paczka znajdzie się w konkretnej lokalizacji, klient zostanie powiadomiony za pośrednictwem wiadomości SMS. Wygodniej się nie da.

Naturalnie odbiór przesyłki możliwy jest jedynie w godzinach pracy placówki oraz punktów partnerskich. O ile praca poczty jest ograniczona godzinowo, o tyle już odbiór na stacjach paliw Orlen może być realizowany bez przerw.

Zakupów z kategorii innych, niż te, które znalazły się w programie Darmowe Dostawy na Allegro, możecie dokonać w naszym sklepie internetowym.

Źródło: Allegro — komunikat prasowy

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...