Darmowa koszulka za dwie części Dead Island

We wtorek na rynku ukazał się zestaw dwóch gier z serii Dead IslandDead Island Zombie Paradise. Jeśli nie miałeś wcześniej szansy na zapoznanie się z tytułem, to teraz jest ku temu doskonała okazja.

W zestawie, prócz pierwszej części w edycji GOTY (Game of the Year) ze wszystkimi dostępnymi dodatkami DLCBloodbath Arena i Ryder White – oraz drugiej odsłony polskiego zombie slashera, znajdziemy prezent w postaci koszulki z limitowanej serii.

„Dead Island to marka kultowa na naszym rynku oraz najlepiej sprzedająca się polska gra na świecie. Mając świadomość tego, jak wielu fanów gry jest w naszym kraju, a także mając na uwadze fakt, że zombie to nasza – polska specjalność, przygotowaliśmy specjalną niespodziankę dla graczy. Dead Island Zombie Paradise to zestaw dwóch części serii oraz specjalna limitowana koszulka, która została stworzona tylko i wyłącznie na rynek Polski z myślą o naszych graczach.” – tak skomentował produkt Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland.

Sugerowana cena zestawu obu części gier spod szyldu Dead Island przeznaczonych na komputery osobiste, ustalona została na kwotę 79 zł.

Wynik 6 mln sprzedanych egzemplarzy sprawia, ze marka Dead Island jest aktualnie najlepiej i najszybciej sprzedającą się polską produkcją na świecie. Nie wypada więc przejść obok tytułu obojętnie.

Więcej informacji uzyskamy tutaj.

Źródło: Techland

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...