YouTube

Darmowe 100 GB na YouTube w Play

Polscy operatorzy prześcigają się w ofertach wakacyjnych. Na rywalizacji zyskują przede wszystkim klienci. Tym razem Play wyszedł naprzeciw oczekiwaniom użytkowników ofert na kartę, którzy przez okres wakacyjny będą mogli oglądać filmy i teledyski w serwisie YouTube niemal bez ograniczeń. Dodatkowy „darmowy” limit został ustalony na 100 GB.

YouTube
fot. Play

Patrząc na oferty takie jak ta, coraz częściej zastanawiam się nad możliwością przejścia z abonamentu na prepaid. Użytkownicy planów na kartę dostają zwyczajnie więcej. O ile nielimitowane rozmowy i SMS-y są dziś standardem, o tyle z liczbą dostępnych GB w pakiecie bywa różnie. Wykupienie dodatkowego internetu w prepaidzie jest przeważnie tańsze i swobodniejsze aniżeli w opcji abonamentowej. Dodatkowo wspomniana grupa klientów bardzo często zostaje „nagradzana” przydatnymi promocjami, takimi jak dzisiaj opisywana.

YouTube za darmo na lato — nowa promocja w Play

Wakacje to okres, w którym często przebywamy poza domem, a co za tym idzie, korzystamy z internetu w sposób wzmożony. Wspólne komentowanie materiałów w serwisie YouTube to w zasadzie stały punkt każdego spotkania towarzyskiego. Niestety, każdy kolejny materiał wideo kurczy pakiet internetowy. Play postanowił nieco poprawić los uczniów oraz urlopowiczów, oferując po 100 GB na transfer w ramach YouTube. Oczywiście, wszystko za darmo.

Promocja YouTube za darmo na lato dotyczy ofert Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę odNOWA, RBM SieMa na Kartę, RBM SieMa na Kartę PL, Internet na Kartę w Play.

Aby skorzystać z promocji, należy użyć kodu 111632*1# lub aktywować pakiet w aplikacji Play24. Stan przyznanych GB sprawdzicie w rzeczonej aplikacji lub za pomocą kodu *632#.

Smartfony i tablety znajdziecie pod TYM adresem.

Źródło: Play

Dodaj komentarz

3834 More posts in artykuły category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....