You are here
Play i Vectra dostarczą wspólnie szerokopasmowy internet stacjonarny artykuły News 

Play i Vectra dostarczą wspólnie szerokopasmowy internet stacjonarny

Play i Vectra ogłosiły właśnie rozszerzenie dotychczasowej współpracy w zakresie dostarczania szerokopasmowego internetu światłowodowego do abonentów. Oznacza to, że portfolio ofertowe Fioletowych wzbogaci się o internet stacjonarny. Brawo!

Vectra
fot. Pxhere

Obecnie korzystam z internetu stacjonarnego od Vectry i choć moje sąsiedztwo nie jest szczególnie zadowolone z usług dostawcy, ja nie mogę powiedzieć na jego temat złego słowa. Przez 10-miesięczny okresu użytkowania usługi nie zdarzyła mi się ani jedna przerwa w dostępie do sieci. Owszem, kilkukrotnie zaobserwowałem drobniejsze problemy z prędkością, ale w ogólny rozrachunku chwalę sobie Vectrę. Jedyne, co niekoniecznie przypadło mi do gustu to obsługa klienta, która jest mizerna. Co, jeśli chciałbym zachować łącze Vectry, przechodząc do innego operatora? Takowy scenariusz już wkrótce stanie się możliwy.

Vectra i Play razem!

Cieszymy się, że możemy dalej rozwijać naszą współpracę z Vectrą. Z niecierpliwością czekamy na możliwość zaoferowania naszym klientom stacjonarnego Internetu szerokopasmowego na dużą skalę, prostej w instalacji i użytkowaniu usługi opartej o sieć szerokopasmową Vectry. Superszybki stacjonarny Internet Vectry w technologii DOCSIS stanowi idealne uzupełnienie superszybkiego Internetu mobilnego 5G READY PLAY – powiedział Jean Marc Harion, prezes PLAY.

Trzeba zacząć od tego, że tytułowa współpraca nie jest zupełnie nową kooperacją, a rozwinięciem wcześniejszej współpracy w kwestii MVNO, czyli telefonii komórkowej. Jak dobrze wiadomo, Vectra oferuje rzeczone rozwiązania bazujące właśnie na „łączach” Playa. Teraz sytuacja odwróci się i to właśnie Fioletowi skorzystają z infrastruktury Vectry.

Po współpracy w ramach rozwiązań MVNO, transmisji danych do stacji bazowych i tranzytu ruchu, partnerstwo w zakresie stacjonarnego szerokopasmowego dostępu do Internetu jest kolejnym strategicznym krokiem dla obu firm. Jest to unikalna współpraca na polskim rynku. Działamy wspólnie od wielu lat – łączą nas te same wartości i duch przedsiębiorczości – powiedział Tomasz Żurański, prezes Vectry

Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na pierwsze efekty współpracy i rozszerzenie oferty Play. Jeśli szukacie przystępnych cenowo routerów, sprawdźcie TEN adres .

Źródło: Play

Related posts

Leave a Comment