Orange

Darmowe 18 GB internetu od Orange po meczu Polska — Słowenia

Eliminacje do Euro 2020 są już za nami. Wczorajszy mecz Polaków z reprezentacją Słowenii zakończył się naszą wygraną 3-2. Zdobyliśmy więc łącznie 18 goli (podczas całych eliminacji), a to piękny wynik. Orange zamierza świętować w sukces w najlepszy możliwy sposób, rozdając prezenty. Klienci sieci mogą zgarnąć 18 GB darmowego internetu.

Orange
fot. Orange

W sobotę świętowaliśmy wygrany mecz z reprezentacją Izraela, z której to okazji Orange obdarowało swoich klientów darmową paczką danych 2 GB. Tym razem, Pomarańczowi zdecydowali się uraczyć nas znacznie potężniejszym bonusem. Do zgarnięcia jest aż 18 GB internetu, który będzie można wykorzystać przez 3 dni od daty uruchomienia pakietu.

Promocja Orange: 18 GB internetu za darmo

Darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby, ale ostatnia paczka wielkości 2 GB była skromna. Sami przyznacie, że nie wystarcza to na zbyt długie serfowanie po sieci? Tym razem Orange stanęło na wysokości zadania i zaoferowało swoim klientom abonamentowym oraz użytkownikom ofert na kartę znacznie większą paczkę danych. Mowa o 18 darmowych gigabajtach.

Piękne zakończenie eliminacji do Euro 2020! 👏 Nasi wygrywają ze Słowenią 3-2, co daje w sumie 18 goli strzelonych przez…

Opublikowany przez Orange Wtorek, 19 listopada 2019

Aby uruchomić darmowe gigabajty, należy wysłać SMS-a o treści BRAWOPL pod numer 233 (opłata za SMS-a zgodna z cennikiem Twojego planu taryfowego, max 20 groszy). 

Pakiet należy aktywować do 24 godzin od terminu udostępnienia posta na Facebooku Orange. Na wykorzystanie darmowych gigabajtów użytkownicy sieci mają jedynie trzy dni. Szkoda, zwłaszcza że paczka jest naprawdę wysoka i niejednej osobie wystarczyłaby na miesiąc zabawy w sieci.

Źródło: Orange

Dodaj komentarz

3834 More posts in artykuły category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....