spotify750x300

Darmowy dostęp do Spotify na urządzeniach mobilnych oraz niemały bonus

Serwisy streamingowe takie jak Deezer, Wimp oraz Spotify zyskują w naszym kraju coraz większą popularność. Jest to rozwiązanie wygodne, pozwalające cieszyć się stałym dostępem do ulubionej muzyki bez potrzeby zapełniania miejsca na dysku urządzenia. Niestety, do tej pory konieczne było poniesienie opłaty, aż do dziś.

spotify750x300

O, ile Deezer posiadał bezpłatną wersję usługi, oczywiście ograniczonej, o tyle w przypadku Spotify nie było już tak kolorowo. Użytkownicy przeglądarkowej wersji mogli korzystać z odsłuchu bez opłat, zgadzając się na występujące co pewien czas reklamy. Jednak Ci, którzy marzyli o darmowej muzyce na urządzeniach mobilnych takich jak smartfony i tablety byli zmuszeni do wykupienia odpowiedniej opcji u usługodawcy.

Dziś sytuacja zmienia się na lepsze. Użytkownicy będą mieli okazję korzystać z zasobów Spotify bez konieczności wykupywania wersji Premium. Oczywiście, nic za darmo. Wszak usługa musi na siebie zarabiać i z tego właśnie powodu konieczny będzie odsłuch dodatkowych bloków reklamowych. Nie powinny być one irytujące, gdyż zostały ograniczone do 2 minut na każdą godzinę, bez przerywania utworów.

To jednak nie koniec pozytywnych nowości w Spotify, lecz druga wieść dotyczy użytkowników posiadających konto Premium. Mianowicie, od teraz możliwe będzie zapisywanie utworów na później (offline) oraz… udostępnienie albumów LED ZEPPELIN.

Czy ruchy Spotify was przekonują, a może jednak wolicie wybrać inną usługę streamingową? Podzielcie się z nami opinią.

Dodaj komentarz

263 More posts in mobile category
Recommended for you
TikTok
TikTok zagrożeniem bezpieczeństwa? Według armii USA — tak

Żołnierze pełniący służbę dla Stanów Zjednoczonych nie powinni korzystać z aplikacji TikTok. Tak przynajmniej twierdzą przedstawiciele...