Zumba Party – czy gry ruchowe mają sens?

W Mikołajki (06.12) w warszawskim Komputronik Megastore, odbyła się impreza zorganizowana z okazji premiery gry Zumba Fitness World Party. Na co mogli liczyć uczestnicy wydarzenia?

Na odwiedzających czekali trenerzy zumby – Karol i Marta – dzięki temu wszyscy niezaznajomieni, z zumbą – tańcem zainspirowanym połączeniem elementów tańców latynoamerykańskich oraz fitness – mogli w bezstresowy sposób zmierzyć się z tą, jakby nie było oryginalną dyscypliną sportu.

Gospodyniami imprezy były: Joanna Jabłczyńska oraz Cleo, znana z popularnego ostatnio utworu „My, Słowianie”. Oprócz świetnej zabawy, w muzycznych rytmach: Komputronik, wydawnictwo Techland oraz Adidas, przygotowali dla odwiedzających liczne konkursy.

Zapytacie czym jest Zumba Fitness World Party? To gra, w której naszym zadaniem jest jak najdoskonalsze odwzorowanie ruchów trenerki z ekranu telewizora. W tytule uświadczymy kilka trybów rozgrywki. I tak znajdziemy tutaj: World Dance Tour (w którym poznajemy inne kultury, regionalną muzykę oraz style tańca), Learn the Steps (tryb ogólny) oraz Full Class (tryb spalania kalorii, który okaże się najprawdopodobniej najczęściej uruchamianym składnikiem gry przez kobiety-graczy)

Jeśli chcecie dowiedzieć się co Was ominęło, to zachęcamy do zapoznania się z materiałem filmowym:

http://www.youtube.com/watch?v=vV68nqs3we0

Co myślicie, o tym rodzaju tańca? Mieliście już z nim styczność?
Zapraszamy do dyskusji…

Źródło: Techland

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...