inspi 750x300 1

Dell odświeża klasyki

Dell postanowił odświeżyć odrobinę swoje portfolio. Zrobił to w interesujący sposób, bo pierwszym krokiem okazał się powrót Vostro, czyli komputera przeznaczonego do zadań typowo biurowych. To jednak nie wszystko, co do zaoferowania ma Dell.

 
inspi 750x300 1
Cieszy fakt, że mimo ciągłego ulepszania i tym samym zmniejszania sprzętów, Dell postanowił przywrócić do życia swojego stacjonarnego „flagowca”. Vestro z serii 3000 nie jest może nadzwyczajnym komputerem, ale na tyle dobrym, że bez problemu znajdzie się dla niego zastosowanie w każdym biurze.
Modele wyposażono w procesory Intela (zależnie od wybranej konfiguracji od i3 do i7), a także w zintegrowaną kartę graficzną tego samego producenta. Oczywiście, wnętrzności można dowolnie modyfikować, ale nawet w podstawowej wersji. Vestro podoła każdej biurowej pracy.
 
inspi 750x300 2
Podobnie jak odświeżone komputery stacjonarne Inspiron. Te modele all-in-one charakteryzują się nie tylko zgrabnym designem, ale także doskonałą specyfikacją. Wśród nich najlepiej prezentuje się Inspiron 24 z serii 7000. Dostajemy w nim procesor Intel Core i5, 12 GB RAM, 1 TB na dane oraz przede wszystkim ekran IPS o przekątnej 23,8 cala (FHD) i kamerę 3D (Intel RealSense). I to wszystko w podstawowej wersji, którą można jeszcze zmodyfikować, poprzez ulepszenie procesora (i7), RAMu (16 GB) czy karty graficznej.
W sprzedaży pojawił się także najwydajniejszy notebook z serii Inspiron (15 z serii 7000). To sprzęt stworzony z myślą o graczach z procesorem Intel Skylake (Core i5 lub i7) z układem graficznym NVIDIA GeForce GTX 960M oraz dyskiem 1 TB. Klienci mają także do wyboru rodzaj ekranu. Mogą wybierać między IPS z rozdzielczością FHD lub z panelem dotykowym 4K UHD.
Widać, że Dell konsekwentnie podąża swoją drogą. Łączy w niej wydajność, wygląd oraz użyteczność sprzętów. Nadają się one zarówno do prostych zadań, ale bez problemu mogą posłużyć do poważniejszych prac. Oby tak dalej.
Źródło: Dell
Fot: jw.
______________________
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

Dodaj komentarz

6488 More posts in News category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....