Prezenty mikołajkowe dla dziecka

Już za parę dni w kalendarzu pojawi się data, którą uwielbiają dzieci. Tak, mowa o 6 grudnia i mikołajkach. Tak się składa, że mały człowiek lubi prezenty, ale często nie wiemy, co możemy naszym pociechom wręczyć, by wywołać na ich buziach uśmiech.

Wśród propozycji dla dzieci znajdują się zarówno urządzenia, gry, jak i zabawki. Poniżej garść produktów, które mogą spodobać się młodszym i starszym dzieciakom.

Bezprzewodowa klawiatura i mysz Pompano Natec – w dzisiejszych czasach większość dzieci ma dostęp do komputera, a granie w gry czy surfowanie po Internecie jest jedną z najpopularniejszych form spędzania wolnego czasu. Jeśli Wasze dziecko preferuje wirtualną rozrywkę, to zestaw firmy Natec jest dla niego doskonałym prezentem.

GOODRAM CL!CK – Pendrive jest propozycją dla nieco starszych pociech. Urządzenie przyda się z pewnością na lekcjach technologii informacyjnej lub informatyki, a także na kołach informatycznych w szkole. Twoje dziecko chce mieć dane, które są z nim związane, ze sobą? Nic prostszego. Ciekawy wygląd, ze wzorem przypominającym klocki Tetris, uczynią z Pendrive’a ciekawy gadżet.

Rarity z My Little Pony – podarowanie kucyka dziewczynce na pewno wywoła uśmiech na jej twarzy. Rarity można ozdabiać dostępnymi akcesoriami i czesać jej długą grzywę. Kucyki Pony są zabawkami, które cieszą kolejne pokolenia dziewczynek. Kto wie, może i mama odnajdzie radość ze wspólnej zabawy z córką, przypominając sobie własne dzieciństwo?

LEGO Marvel Super Heroes – gra PC przepełniona jest ulubionymi postaciami komiksowymi. Znajdziemy w niej bohaterów z Avengers, X-Men, Fantastycznej Czwórki oraz Spider-Mana. Czy trzeba pisać coś więcej? Dzieciaki w każdym wieku, i nie tylko one, uwielbiają Marvela.

 

EA SimCity – na koniec propozycja dla starszych dzieci. Wasi podopieczni mają w sobie żyłkę budowniczego? Jeśli chcą się sprawdzić w tej roli, to nie ma nic lepszego od gry SimCity. Uwaga, produkcja wciąga i wzbogaca wyobraźnię.

 

Źródło głównej grafiki: asmothdeus

Pozostałe grafiki pochodzą ze sklepu Vip Multimedia

__________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku.  Wszystkie opisane w artykule produkty znajdziecie w naszym sklepie.

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...