Deponia Doomsday slide

Deponia Doomsday, nowa odsłona kultowej przygodówki w planie wydawniczym Techlandu

Portfolio „Techland Wydawnictwo” powiększa się o najnowszą część kultowej serii gier przygodowych „Deponia Doomsday”. Czwarta odsłona sagi już w niedługim czasie wydana zostanie w naszym kraju na platformę „PC”.

Deponia Doomsday slide

Gry z seri „Deponia” reprezentują gatunek przygodówek z klasycznym interfejsem typu Point & Click. Nie inaczej jest w przypadku czwartej odsłony sagi „Deponia Doomsday” za stworzenie, której ponownie odpowiada studio „Deadalic Entertainment”. Oryginalna trylogia zyskała sporą popularność oraz wywarła pozytywne wrażenie zarówno na krytykach jak i samych graczach, czego dowodem są liczne wyróżnienia i całkiem dobre wyniki finansowe kształtujące się na poziomie 2,2 miliona egzemplarzy. Akcja dzieję się na planecie Deponia o osobliwym środowisku, przepełnionym śmieciami i materiałami recyklingowymi. Głównym bohaterem jest tutaj Rufus – wynalazca, który celem jest wyrwanie się z tego miasta i prowadzenie spokojnego życia w latającym mieście Elysium.

Deponia screen

Za najnowszą odsłoną stoi Jan Müller-Michaelis, autor „Chaos of Deponia” oraz „Goodbye Deponia”. Ponownie wcielimy się w Rufusa, który po wizji upadku miasta Elysium, udaje się do profesora McChronicle, ten z kolei zauważa pewne anomalia czasoprzetrzenne. W konsekwencji nasz protagonista wyrusza w podróż w czasie, aby uratować przeszłość, teraźniejszość oraz przyszłość. „Deponia Doomsday” zawiera wszystkie elementy, z których słynie saga. Znajdziemy tutaj humor oraz sarkastyczne dialogi czy grafikę, stylizowaną na ręcznie malowany komiks. Według zapewnień twórców gracze otrzymają rozgrywkę zapewniającą 20 godzin zabawy podczas, której napotkamy przeszło 70 postaci oraz zwiedzimy ponad 100 lokacji, co oznacza, że produkcja jest najbardziej rozbudowaną odsłoną w serii.

Deponia screen 1

Światowa premiera gry została zaplanowana na 1 marca br. „Deponia Doomsday” w pierwszej kolejności trafi na komputery osobiste, by w późniejszym terminie pojawić się na „PlayStation 4” oraz „Xbox One”. Za wydanie tytułu w Polsce odpowiada „Techland Wydawnistwo”. Na ten moment nie ujawniono szczegółów na temat, kiedy dokładnie wersja przeznaczona na platformę „PC” zadebiutuje na polskich półkach sklepowych.

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • System operacyjny: Windows Vista SP1;

  • Procesor: Dual Core 2 GHz;

  • Pamięć operacyjna: 2 GB;

  • Dysk twardy: 3,2 GB;

  • Karta grafiki: GeForce 9400/Radeon HD 3400 lub lepsza.

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

  • System operacyjny: Windows 7/8/10;

  • Procesor:Dual Core 2.6 GHz;

  • Pamięć operacyjna: 3 GB;

  • Dysk twardy: 3,2 GB;

  • Karta grafiki: GeForce 9400 GT/Radeon HD 4500 lub lepsza.

http://www.youtube.com/watch?v=2lFi-AGoRTg

Aby uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na produkcję polecamy zapoznać się z wcześniejszymi częściami sagi „ Deponia”.

Źródło: Techland

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...