Destiny na konsole starszej i nowszej generacji

Jak się okazuje, Destiny pojawia się na prawie wszystkich konsolach. Zdaje się, że Bungie liczy na spore zyski z produkcji, o czym świadczą wieloletnie plany, jakie stworzono.

Najwidoczniej plan rozwoju Destiny jest już wstępnie rozpisany na kolejne dziesięć lat. Oznacza to, że następne odsłony gry będą pojawiały się wraz z konsolami nowej generacji. Producenci postanowili jednak przygotować coś ciekawego dla graczy, zaczynających zabawę z grą od konsoli PlayStation 3 oraz Xbox 360.

Gracze, kupujący Destiny poprzez cyfrową dystrybucję na PlayStation 3 lub Xbox 360, dostaną całkiem za darmo kopię produkcji na konsole bieżącej generacji. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę, iż promocja działa tylko przy okazji urządzeń jednej rodziny, np. PlayStation 3 do PlayStation 4 czy Xbox 360 do Xbox O. Po pobraniu gry na drugi sprzęt, gra nie znika z pierwszego, przez co będziemy mogli cieszyć się rozrywką na konsolach obu generacji.

http://www.youtube.com/watch?v=clRpcIHpmoY

Poza tym, na drugie urządzenie zostaną przeniesione nasze wyniki i osiągnięcia. Propozycja nie ogranicza się wyłącznie do podstawowej wersji gry – warto spróbować, zwłaszcza że mamy do czynienia z tak znanym wydawcą, jak Activision.

 

Dodaj komentarz

329 More posts in konsole category
Recommended for you
CHAOS OGARNIA PILTOVER W NOWEJ MUZYCZNEJ PLATFORMÓWCE Choice Provisions

Premiera na Nintendo Switch oraz PC w przyszłym tygodniu, a na Netflix – już wkrótce...