You are here
Diablo 4 oficjalnie – jest też gameplay nowej gry Blizzarda Gry pc 

Diablo 4 oficjalnie – jest też gameplay nowej gry Blizzarda

BlizzCon 2019 przyniósł to, na co wielu fanów czekało od bardzo, bardzo dawna. Diablo 4 oficjalnie pojawi się na komputerach osobistych oraz obecnej generacji konsol, czyli Xbox One oraz PlayStation 4. Wprawdzie nie podano konkretnej daty premiery produkcji, ale powinna ona ukazać się już w przyszłym roku. Co więcej o niej wiadomo?

Diablo 4 oficjalnie
Fot. Blizzard / Diablo 4 oficjalnie

Kiedy podczas zeszłorocznego BlizzCon wszyscy podejrzewali, że firma zaprezentuje kolejną część swojej popularnej sagi, ta postanowiła pokazać coś zupełnie innego. Wtedy przecież zaprezentowano Diablo Immortal, czyli produkcję, która ma być przeznaczona na urządzenia mobilne. Na Blizzard wylało się wtedy wiadro pomyj, bo przecież nie tego oczekiwali zagorzali fani. Teraz powinni być jednak zadowoleni, bo kolejna część opowieści zapowiada się wyjątkowo mrocznie. Tak, jak przystało na Diablo.

Diablo 4 oficjalnie

Diablo 4 oficjalnie zaprezentowano, a osoby, które miały tyle szczęścia, żeby być na BlizzCon 2019, miały możliwość zagrać nawet w wersję demonstracyjną. Produkcja doczekała się długiego zwiastuna, który jak zawsze w przypadku Blizzarda, stoi na najwyższym poziomie. Twórcy mieli inspirować się pierwszymi dwoma odsłonami swojej kultowej serii, choć system walki ma być zbliżony do tego, co widzieliśmy w Diablo 3. Zapewne w ciągu kilku najbliższych tygodni pojawi się znacznie więcej informacji o samej grze, ale już dziś wiadomo, że gracze do wyboru będą mieli trzy rasy: czarodziejki, druida oraz barbarzyńcy.

Graczom przyjdzie zmierzyć się z potężną armią, którą do życia powołała Lilith, czyli córka Mefista. Cała gra zapowiada się na bardzo mroczną, co oczywiście idealnie przystaje do tego, czego od Diablo można było oczekiwać. Oprócz samego fabularnego zwiastuna, udostępniono także taki, gdzie znajdują się fragmenty rozgrywki. Wygląda na to, że fani będą usatysfakcjonowani produkcją, choć w sieci można znaleźć głosy, które obawiają się obecności mikrotransakcji w tytule. My ciszymy się, że Diablo 4 oficjalnie w końcu zostało potwierdzone, bo ile można czekać? Teraz tylko jeszcze data premiery i możemy zacząć odliczać dni. Co sądzicie o tytule?

Nowe gry, komputery oraz konsole, znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: BlizzCon 2019 / Blizzard / YouTube / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment