Diablo Reign of Terror

Diablo Reign of Terror – czyżby nadchodziło nowe Diablo?

Czasem wystarczy niewielka iskra, by nadzieje fanów rozpaliły się na nowo. Trudno inaczej wytłumaczyć to, jak zareagowano na kilka koszulek i plakat. Te rzeczy pojawiły się jednak nie byle gdzie, bo w oficjalnym sklepie Blizzarda, czyli wydawcy kultowego Diablo. Czy Diablo Reign of Terror to nazwa kolejnej części?

Diablo Reign of Terror

Z początkiem listopada, a konkretniej w dniach 3-go i 4-go, odbędzie się ciekawe wydarzenie. Wtedy właśnie trwał będzie BlizzCon, czyli konferencja na której zostaną przedstawione nowe informacje od firmy. Chyba nie musimy dodawać, że duża część z graczy czeka na to, aż zostanie ogłoszona kolejna część z serii Diablo. Pierwsze dwie z nich do dziś stanowią kanon tego typu rozgrywki, a choć trzecia nie okazała się przełomowa, to i tak ma całkiem sporą grupę fanów. Czy to oznacza, że kontynuacja jest tylko kwestią czasu?

Diablo Reign of Terror

W sklepie Blizzarda można obecnie kupić kilka produktów, które występują pod wspólną nazwą – Diablo Reign of Terror. Nie wybiegając w przyszłość można by obok tej informacji przejść obojętnie, ale duże firmy lubią sobie pogrywać czasem z fanami. Nie jest to oczywiście jeszcze niegdzie potwierdzone, ale niewykluczone, że tak właśnie będzie nazywała się czwarta odsłona serii. Takie spekulacje rozgorzały na forach internetowych, bo zbliżający się BlizzCon może oznaczać wyjawienie nowych informacji.

Oczywiście Diablo Reign of Terror może być tylko nazwą obowiązującą w sklepie i nie mającą nic wspólnego z serią gier, ale jakoś trudno nam w to uwierzyć. Szczególnie, że kupić można plakat z wcześniej nie widzianą grafiką, a także koszulki. Może się jednak zdarzyć, że to tylko sprytny zabieg marketingowy mający na celu przypomnienie fanom oraz mediom o wydarzeniu Blizzarda. Jeżeli tak jest w rzeczywistości, to ktoś w firmie powinien dostać premię, bo zadanie wykonał w 100%. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by trochę pospekulować na temat tego, co możemy zobaczyć na wspomnianym wydarzeniu.

Serial, a może spin-off

Wśród teorii, które pojawiają się w komentarzach, można natrafić na kilka innych pomysłów, czym może być Diablo Reign of Terror. Pojawiają się glosy, że będzie to po prostu nazwa dla remastera pierwszej lub drugiej części (lub obu). Mało prawdopodobne jest to, żeby był to kolejny dodatek do Diablo III. Większe szansę są na to, że będzie to np. spin-off serii. Być może pokazany z innej perspektywach, choć tak dużej zmiany ze strony Blizzard raczej byśmy się nie spodziewali.

Pojawiły się także głosy, które mówią o tym, że planowany jest serial na platformę Netflix. Nie jest to tak do końca wykluczone, bo przecież gigant chętnie korzysta ze sprawdzonych schematów. Dowodem na to jest chociażby Altered Carbon, czy sam fakt ekranizacji naszego rodzimego Wiedźmina. Tylko, że Diablo mogłoby pojawić się jako serial… animowany. Byłoby to z pewnością interesujące, choć sam serial musiałby być dość brutalny. Cóż, wszelkie wątpliwości odnośnie tego, czym jest Diabo Reign of Terror zostaną rozwiane na początku listopada. Będziemy śledzić sprawę na bieżąco.

Komputery, laptopy oraz konsole, które pozwolą wam ograć poprzednie części Diablo, znajdziecie w naszym sklepie internetowym.

Źródło: Blizzard Store

2 komentarze

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...