Digital Dragons 2016 slide

Digital Dragons 2016 – w przyszłym tygodniu rusza kolejna edycja branżowej konferencji

W dniach 16-17 maja Kraków po raz kolejny odwiedzą sławni developerzy. W tym roku na „Digital Dragons”, wśród ponad 90 prelegentów znajdziemy takie nazwiska jak: John Romero, Feargus Urquhart, Chris Avellone czy David Brevik.

Digital Dragons 2016 slide

Pierwsze szczegóły na temat piątej edycji „Digital Dragons” pojawiły się kilka miesięcy temu. Do wydarzenia, które będzie miało miejsce w dniach 16-17 maja na Kazimierzu w budynku „Starej Zajezdni” oraz w „Muzeum Inżynierii Miejskiej” w Krakowie pozostał niecały tydzień. Z tej okazji postanowiliśmy odświeżyć nieco pamięć wszystkim zainteresowanym, którzy planują w tym terminie wybrać się do stolicy Małopolski.

W programie eventu znajdą się liczne wykłady oraz panele dyskusyjne prowadzone przez ponad 90 gości, wśród których znajdziemy takie osobistości branży elektronicznej rozrywki, jak: John Romero (jeden z twórców „Wolfensteina 3D”, „Dooma” i „Quake’a”, Fredrik Wester (szef „Paradox Interactive”), Dimitri Martynov (szef „Google Play Apps&Games” w Rosji), Feargus Urquhart oraz Chris Avellone (współtwórcy „Fallouta”) czy Bartłomiej Waszak (programista w „Ubisoft Quebeck”).

Digital Dragons 2016 screen

Oczywiście głośne nazwiska pracujące przy dużych projektach to nie jedyne atrakcje, jakie czekają na uczestników „Digital Dragons 2016”. W ramach imprezy odbędzie się konkurs „Indie Showcase”, do którego w tym roku przeszło 70 gier oraz „University Students Talent Show” z 12 produkcjami przygotowanymi na rodzimych uczelniach. Na miejscu mają być obecni reprezentanci funduszy inwestycyjnych, więc istnieje szansa, że któryś z przedstawionych projektów rozwinie skrzydła.

Wisienką na torcie będzie rozdanie nagród „Digital Dragons”, które zostaną przyznane najlepszym tytułom 2015 roku. Bilety można zakupić w cenie 699 zł (Dev Pass) oraz 999 zł (Business Pass) Szczegółowy program imprezy „Digital Dragons 2016” jest dostępny pod tym adresem.

Wydarzenie:

Co: Digital Dragons 2016 – Konferencja branży gier wideo;

Gdzie: ul. Świętego Wawrzyńca 12, 31-060 Kraków, Stara Zajezdnia/ul. świętego Wawrzyńca 15, Kraków, Muzeum Inżynierii Miejskiej;

Kiedy: 16-17 maja 2016 r.

Więcej szczegółów o tegorocznym „Digital Dragons” znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia.

Źródło: Digitaldragons.pl

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

249 More posts in Wydarzenia category
Recommended for you
CHAOS OGARNIA PILTOVER W NOWEJ MUZYCZNEJ PLATFORMÓWCE Choice Provisions

Premiera na Nintendo Switch oraz PC w przyszłym tygodniu, a na Netflix – już wkrótce...