Do czego służy Twitter? Można np. za jego pomocą nakarmić zwierzaki!

Osobiście nie widzę sensu istnienia portali pokroju Twittera, ale nie podejrzewałem, że istnieje kilka sposobów na kreatywne, ich wykorzystanie.

Pewien walijski konsultant działu IT, który jest we własnym domu „gościem”, postanowił swojemu psiemu pupilowi zrobić prezent. Jako, że dużo czasu spędza w pracy, nie ma komu karmić, jego psa o imieniu Toby. Od czego istnieje jednak nowa technologia i portale społecznościowe? Nat Morris postanowił zatem założyć mu konto na Twitterze. Gdy tylko ktoś wyśle tweeta o treści „feed” – nakarm, na konto Toby’ego: @FeedToby, komputer stojący w domu Morrisa, który śledzi jego profil, za każdą otrzymaną wiadomość, nagradza psa łakociami.

Jeśli tylko jakiś smakołyk wypadnie z elektronicznie sterowanego schowka na psie przysmaki, wówczas zaawansowana technologia powiadamia o tym Toby’ego krótkim sygnałem dźwiękowym. Zwierzak błyskawicznie zorientował się, że gdy tylko uda mu się usłyszeć znaną sobie melodyjkę, w misce czeka na niego prawdziwa uczta.

Niestety, Morris został zaskoczony ogromem dobroci ludzkiej i do aplikacji musiał wprowadzić pewne ograniczenia. Przez zmasowane karmienie biednego psa, Toby będzie mógł teraz dostawać przekąski w odstępach 15 minutowych, pomiędzy godzinami 9:00-21:00.

Pomysł mi się podoba. Teraz tylko czekać, aż ktoś stworzy program do automatycznego wyprowadzania psów na spacer.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...