Kamerka samochodowa LS470W+ Slide

DOD LS470W+ – wideo-rejestrator z plusem

W portfolio firmy „DOD” pojawił się nowy wideo-rejestrator. Tajwański producent kamerek samochodowych wyszedł naprzeciw oczekiwaniom rynku i wprowadził do swojej oferty model „LS470W+” – bogatszą wersję urządzenia „LS470W”.

Kamerka samochodowa LS470W+ Slide

Model z plusem wyposażony został w filtr polaryzacyjny, redukujący niechciane odbłyski od szyby, prześwietlenia, a także pogłębiający intensywność barw – wszystko to ma sprawić, iż jakość rejestrowanego przez kamerkę obrazu powinna ulec znacznej poprawie.

Większa bateria, mniej nerwów

Kolejną zmianą w stosunku do poprzednika jest zastosowanie większego wyświetlacza 3-calowego oraz dodanie pojemniejszej baterii. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik nie będzie musiał ciągle ładować urządzenia i martwić się o wyczerpanie mocy w trakcie jazdy, zwłaszcza, iż kamerka dodatkowo sama przestaje rejestrować materiał tuż po wyłączeniu silnika auta. 

Na nocne podróże

Gdyby komuś było mało „LS470W+” posiada wszystkie zalety standardowego modelu, takie jak, chociażby przesłona f/1.6 czy system optyki złożony z siedmiu soczewek oraz możliwość ustawienia ISO na poziomie 12800. Dzięki nim wideo-rejestrator marki „DOD” ma dostarczać odpowiedni obraz nawet w bardzo złych warunkach oświetleniowych. Nocą nagrywanie wspiera technologia WDR, stworzona specjalnie z myślą o przejażdżkach urządzanych późną porą. Filmy z jazdy można później przejrzeć na komputerze, przy pomocy programu „DOD GPS Player V2.0”.

Wideo-rejestrator LS470W+ Screen

Szybszy procesor dla dokładniejszych danych

Jak twierdzi producent, jego kamerka posiada 10-krotnie szybszy procesor GPS, niż inne tego typu urządzenia dostępne na rynku. Taki procesor ma dostarczać użytkownikowi szczegółowe dane dotyczące pokonywanej trasy. Kierowca może również przy pomocy wideo-rejestratora ustalić m.in. dystans, jaki dzieli go od celu podróży. GPS odpowiada także za podawanie na wyświetlaczu dokładnej szybkości, z jaką porusza się auto oraz synchronizowanie wyświetlanego czasu zgodnie z zegarem atomowym. 

Łapać chuligana!

Ciekawą opcją, która została zaimplementowana do urządzenia, jest tryb parkingowy. W skrócie polega to na tym, iż kamerka „LS470W+” uruchamia się, gdy tylko wykryje ruch w pobliżu zaparkowanego auta. W połączeniu ze 150-stopniowym kątem widzenia zwiększa to np. szansę na złapanie wandala, który zarysował maskę naszego samochodu.

Gdy zdarzy się nieszczęście

Producent w trosce o to, aby kierowca nie musiał martwić się o miejsce na karcie pamięci, wyposażył wideo-rejestrator w funkcję nadpisywania wcześniej nagranych filmików, chyba że użytkownik zabezpieczy je przed tym. Nadpisywanie zostanie także zablokowane w przypadku zderzenia z drugim autem czy innym obiektem, by ważne informacje z samego wypadku nie zostały bezpowrotnie utracone. 

Sugerowana cena detaliczna kamerki samochodowej „LS470W+” ustalona została na kwotę 1150 złotych.

http://www.youtube.com/watch?v=Xds7CoY4RmM

Cechy produktu:

  • Sensor: Sony Exmor CMOS Sensor;

  • Dostępne rozdzielczości: 1920×1080@30fps, 1280×720@30fps, 1280X720@60fps, 848×480@30fps, 640×480@30fps;

  • Format nagranych filmów: MOV;

  • Wyświetlacz: ekran 3” 16:9 TFT LCD;

  • Audio: wbudowany mikrofon i głośnik;

  • Bateria: 3.7 V 650 mAh Li-Ion;

  • Kompatybilny z kartą Micro SDHC Class 10 (32GB)/Wymaga karty pamięci Micro SD;

  • Wymiary: 112×71,9×39,2 mm.

Więcej informacji na temat produktu oraz dodatkowe materiały wideo znajdziecie na oficjalnej stronie firmy „DOD”.

Źródło: Dod-tec.com, YouTube.com

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

One Comment

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...