Dodatek fabularny do GTA V jednak się pojawi?

Od kilku lat gracze czekają na wieści związane z dodatkową zawartością przeznaczoną dla jednego gracza. Mowa tu, o typowym DLC rozszerzającym zabawę w trybie fabularnym.

Kiedy wyszło GTA V, większość recenzentów i graczy była zachwycona – to bez wątpienia doskonała gra, jednak jej główny wątek fabularny pozostawiał nieco do życzenia. Nie był tak długi jak w poprzednich grach, a trzy zakończenia historii wydawały się dodane nieco na siłę.

W związku z tym, już parę miesięcy po premierze gry, fani zaczęli wypatrywać wieści na temat możliwych rozszerzeń gry. Niestety, Rockstar Games skupiło się głównie na trybie online – najpierw dbając o to, aby zadziałał jak należy, a potem dodając do niego kolejne funkcje.

Wszyscy pamiętamy choroby wieku dzięcięcego, którymi było nękane GTA Online jeszcze na poprzedniej generacji konsol – gracze musieli stawić czoła znikającym zapisom stanu gry, ogromnej ilości błędów czy ograniczonej ilości aktywności, do których mieli dostęp na starcie modułu online. Kiedy Rockstar udało się doprowadzić GTAO do zadowalającego stanu, producenci skupili się na dodaniu obiecanych napadów w trybie online, a potem rozbudowywaniu społeczności. W grze pojawiły się również mikrotransakcje.


Wszystko to, zapowiadało, że R* skupi się przede wszystkim na aspektach Online GTAV, jednak teraz powraca temat rozszerzeń fabularnych. Wszystko to za sprawą Shawna Fonteno, aktora i rapera wcielającego się w postać Franklina w GTA V i opublikowanego przez niego zdjęcia na twitterze, na którym widnieje ubrany w strój do motion capture. Fotografia jest podpisana „Olać to”. Do tego dochodzą wpisy mówiące „mam sekret” oraz zdjęcia okładki GTAV podpisane „czy jesteście gotowi?”. Interesujące, prawda?

Trzeba oczywiście wspomnieć, że wcześniej już pojawiały się informacje na temat dodatku do GTAV i były one również związane z Shawnem, jednak wówczas Rockstar kategorycznie zaprzeczyło planom na wydanie pełnoprawnego fabularnego DLC do gry. Czy tym razem możemy się spodziewać dobrych informacji?

Źródło: twitter

 

 

___________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

Dodaj komentarz

1246 More posts in Gry category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....