You are here
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite Gry News pc Sprzęt 

Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z możliwych jakość rozgrywki w grze Halo Infinite

Dzięki tej współpracy gra, poza wsparciem dostępnych już sterowników Radeon Software (przygotowanych w trybie „Day-0”), oferuje:

  • rewelacyjną wydajność na kartach graficznych AMD Radeon serii RX 6000 w każdej rozdzielczości: od 1080p, przez 1440p po 4K,
  • a także obsługę AMD FreeSync Premium Pro, czyli funkcji, która poza adaptacyjną synchronizacją pomiędzy kartą graficzną a wyświetlaczem oferuje także rendering HDR i kompensację w razie niskiej liczby FPS (tj. funkcję LFC).

Wysoka liczba FPS, idealna płynność dzięki synchronizacji z ekranem oraz niesamowicie żywe kolory pozwalają najlepiej zasmakować w rozgrywce Master Chiefem. Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite jest dostępny , a gra jest dostępna w ramach Xbox Game Pass. Przy zakupie wybranego sprzętu AMD w wybranych sklepach można otrzymać 1 bezpłatny miesiąc tej usługi.

Related posts

Leave a Comment