GoogleDrive750x300

Dodatkowe 2 GB w Google Drive za darmo? Sprawdź poziom swoich zabezpieczeń i zyskaj przestrzeń dyskową w chmurze

Przy okazji Dnia bezpiecznego Internetu gigant z Mountain View przygotował małą niespodziankę dla użytkowników usługi chmurowej Google Drive. Wystarczy wykonać kilka niewielkich, a pożytecznych kroków, aby cieszyć się dodatkową przestrzenią na dane w wymiarze 2 GB.

GoogleDrive750x300

 

Tak, Google rozdaje darmowe gigabajty i nie jest to pierwsza tego typu sytuacja. Podobnie jak w ubiegłym roku użytkownicy GDrive otrzymali możliwość rozszerzenia przestrzeni dyskowej. Jak uzyskać wspomniane 2 GB, nie ponosząc przy tym żadnych kosztów?

Wystarczy udać się pod ten adres i sprawdzić poziom zabezpieczeń swojego konta Google. Cóż, wspomnianą czynność wykonuję cyklicznie i, co ważne, nikt nie musi mnie o to prosić. Teraz za jej wykonanie otrzymamy dodatkową przestań w chmurze giganta. 2 GB to niewiele, ale istotne jest to, że zostają one przypisane do konta „na zawsze”, a więc nie jest to czasowa akcja, która ma zachęcić do użytkowania Google Drive.

Po co to komu?

Spora grupa użytkowników komputerów nie korzysta z rozwiązań chmurowym, przechowując swoje dane wyłącznie na tradycyjnych dyskach HDD tudzież SSD. Nie mniej jednak czasy się zmieniają i usługi cloudowe stają się standardem, który – chcąc nie chcąc – kiedyś przyjmą wszyscy domowi userzy. Nawet jeśli w tej chwili nie korzystacie z Google Drive, OneDrive czy Dropboxa, warto zawczasu pomyśleć o tym, że dodatkowa przestrzeń dyskowa może się przydać – warto mieć jej możliwie jak najwięcej. Dlatego też podobne do dzisiejszej akcje to doskonała okazja, aby zbudować mały „arsenał gigabajtów”.

GoogleDrive

Sam skorzystałem już ze wspomnianych 2 GB, do czego zachęcam również i was.

Źródło: Betanews.

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...