Doogee T3 może być chińską odpowiedzią na LG V10

Dodatkowy ekran w smartfonie do tej pory kojarzył się z marką LG. Wygląda na to, że Doogee ma inny, choć równie ciekawy pomysł na jego umieszczenie.

doogeeT3 750x300

Pomysł, by w smartfonie dodać kolejny wyświetlacz okazał się być strzałem w dziesiątkę. Przynajmniej dla LG, którego model V10 zbiera doskonałe recenzje i pomimo tego, że od jego premiery minęło już kilka miesięcy, cały czas jest jednym z najciekawszych przykładów innowacji w świecie mobilnym. I choć sam pomysł nie należy może do tych odkrywczych, to już jego wykorzystanie zdecydowanie tak.

Umieszczenie wysokiej jakości wyświetlacza, znacznie mniejszego i służącego jedynie do powiadomień i podstawowych informacji sprawdziło się świetnie. Nie dziwne, że inni producenci podpatrzyli rozwiązanie i niedługo tego typu słuchawek możemy spodziewać się więcej. Tylko co nowego można jeszcze wymyślić? Okazuje się, że dla Doogee nie ma rzeczy niemożliwych. Na trwających w Hong Kongu targach, można było zobaczyć ich pomysł na to rozwiązanie.

doogeeT3 750x300 1

Wprawdzie Doogee T3 to cały czas smartfon w fazie projektowania, ale zaprezentowane rendery pokazują, że możemy mieć do czynienia z czymś wyjątkowym. Przede wszystkim słuchawka będzie wyglądała wyjątkowo… futurystycznie. Przede wszystkim zmieni się grubość urządzenia, bo dodatkowy wyświetlacz nie pojawi się na przednim panelu, ale na górze. Siłą rzeczy Doogee T3 musiał trochę „przytyć”. Na ekranie znajdą się podstawowe informacje takie jak godzina czy powiadomienia. Prawdopodobnie funkcjonalność rozwiązania będzie jeszcze większa, ale to póki co tajemnica. A to, czy wyświetlacz będzie dotykowy to możemy założyć, że tak.

Problemem tego typu rozwiązania, gdzie wyświetlacz znajduje się na górze obudowy, będzie nie tylko grubość smartfona, ale także jego użyteczność. O ile nosilibyśmy go w kieszeni koszuli lub trzymali położonego na blacie biurka, to funkcjonalność jest zrozumiała. Inaczej T3 nie zmieni nic względem LG V10. Ma być za to luksusowy, czyli spodziewamy się dodatkowych ulepszeń przeznaczonych dla „wyższej klasy”, czyli np. skórzane plecki. Cena też do najtańszych raczej należeć nie będzie. A co pod maską? Prawdopodobnie procesor z serii MediaTek, najnowszy Android 6.0 i 32 GB ROM.

Źródło: GizChina
Fot: jw.

________________________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...