You are here
Będzie drugi sezon Wiedźmina od Netflix! Będzie sukces? artykuły News 

Będzie drugi sezon Wiedźmina od Netflix! Będzie sukces?

Netflix zrobił dziś wszystkim miłą niespodziankę i potwierdził, ze będzie drugi sezon Wiedźmina. Amerykanie muszą bardzo mocno wierzyć w tą produkcję, bo nie często się zdarza tak, żeby kolejny sezon zamawiać jeszcze przed premierą pierwszego. W tym przypadku jednak postanowiono zaryzykować i prace nad kolejnymi odcinakami już nabierają tempa.

Drugi sezon Wiedźmina
Fot. Netflix

Pierwszy sezon serialu oczekiwanego przez fanów prozy Andrzeja Sapkowskiego, swoją premierę będzie miał 20 grudnia tego roku. Zwiastun rozbudził nadzieję, że dostaniemy tytuł z najwyższej półki i wygląda na to, ze Netflix jest o tym tak samo mocno przekonany. W końcu zamawianie już drugiego sezonu to coś niespotykanego w branży. Nic tylko się cieszyć. Co już wiemy na ten temat?

Drugi sezon Wiedźmina

Drugi sezon Wiedźmina ma pojawić się na platformie nie wcześniej, niż w 2021 roku, ale jeszcze nie podano konkretnej daty premiery. Wszystko zapewne będzie uzależnione od tego, jak będą przebiegały prace na planie. Ekipa ma zacząć zdjęcia na początku przyszłego roku i odbywały się one będą w Londynie, choć zapewne nie będzie to jedyna lokalizacja, gdzie wybiorą się twórcy. Drugi sezon Wiedźmina będzie liczył osiem odcinków, a zaangażowana do niego ekipa, już jest podekscytowana możliwością pracy nad serialem. Tak wypowiedziała się o tym showrunnerka, czyli Lauren Schmidt Hissrich:

„Jestem niesamowicie podekscytowana, że jeszcze przed premierą pierwszego sezonu, możemy potwierdzić, że wkrótce znów powrócimy na Kontynent, by opowiedzieć dalszą historię Geralta, Yennefer i Ciri i pokazać fanom efekty wspaniałej pracy, którą wykonała nasza ekipa i obsada.”

W serialu pojawią się znane twarze, czyli Henry Cavilla (Mission Impossible – Fallout, Człowiek ze stali) w roli Geralta z Rivii, Anya Chalotre (A.B.C., Wanderlust) jako Yennefer oraz Freya Allan (The Third Day, Kraina bezprawia) jako Ciri. Nic, tylko czekać.

Nowe gry, konsole oraz komputery osobiste, znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: Netflix informacja prasowa / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment