Drugie urodziny Real Boxing

„Real Boxing” – produkcja bydgoskiego Vivid Games świętuje drugie urodziny. Polskie studio zdecydowało się uświetnić, to wydarzenie wydaniem rocznicowej aktualizacji.

„Anniversary Update” wnosi do tytułu kilka istotnych nowości. Główną innowacją dla fanów potyczek singleplayer jest tryb „Arcade Mode”. Twórcy oddali nam do dyspozycji 15 walk ze zwiększającym się poziomem trudności oraz kilku nowych przeciwników: upiornego zombie, wojowniczego robota i demona nie z tego świata.

Update do rozgrywki wprowadza również nowe przedmioty do zdobycia takie jak: unikatowe tatuaże, odzież, sprzęt, które oprócz zmiany wyglądu naszej postaci mają także wpływ na jego statystyki. Graczy zainteresować powinny nowe skórki bossów, w które przywdzieją swoich protagonistów.

http://www.youtube.com/watch?v=_7zOhkAcZJs

To jeszcze nie koniec atrakcji… Sprzęt z iOS-em na pokładzie otrzyma możliwość korzystania z Power-upów, czyli czterech specjalnych umiejętności natychmiastowo zwiększających zdolności boksera, jak również statystyki Kondycji. Ten ostatni element dodaje do rozgrywki nieco więcej realizmu.

Poprawie ulegnie też oprawa graficzna produkcji oraz animacje. Wszystkie wspomniane funkcjonalności znajdziecie w paczce „Anniversary Update” , która dostępna jest za darmo w sklepie Apple App Store.

Wraz z dodatkową zawartością deweloperzy opublikowali infografikę, z której dowiedzieć się możemy kilku interesujących faktów na temat mobilnego tytułu. Między innymi to, iż „Real Boxing” najbardziej popularne jest w rejonach Chin oraz Stanów Zjednoczonych.

Więcej informacji o „Real Boxing” znajdziecie w naszych wcześniejszych publikacjach oraz na oficjalnej internetowej stronie gry.

Źródło: Vivid Games

Dodaj komentarz

117 More posts in mobile category
Recommended for you
CHAOS OGARNIA PILTOVER W NOWEJ MUZYCZNEJ PLATFORMÓWCE Choice Provisions

Premiera na Nintendo Switch oraz PC w przyszłym tygodniu, a na Netflix – już wkrótce...