Dying Light – Edycja Przedpremierowa już na rynku!

Premiera najnowszego dzieła Techlandu coraz bliżej. Nic zatem dziwnego, że na rynku pojawiły się już specjalne Edycje Przedpremierowe tytułu.

Do tej pory twórcy opublikowali informacje na temat Edycji: Kolekcjonerskiej, Premium oraz Cyfrowej Deluxe). Z okazji zbliżającej się daty premiery Dying Light, na rynku pojawiło się właśnie wydanie przedpremierowe gry, które zainteresowane osoby znajdą w dedykowanych opakowaniach, w cenie 19,90 zł.

W pudełku z grą znajdziemy:

  • oficjalną koszulkę z motywem Dying Light – koszulka dostępna jest w rozmiarach M/L/XL, a każdy egzemplarz oznaczony unikalnym napisem Day One Edition,
  • dodatkową zawartość DLC Be The Zombie, dzięki której wcielimy się w postać zombie, Nocnego Łowcy, którego możemy użyć w rozgrywce co-op, przeciwko innym graczom.

Oprócz wyżej wspomnianych bonusów, w cenie pakietu przedpremierowego otrzymamy zniżkę na pełnoprawny tytuł, który na rynku pojawi się 30 stycznia 2015 roku. Wystarczy zgłosić się do tego samego sklepu, w którym zakupiliśmy Edycję Przedpremierową i przedstawić paragon, dzięki czemu grę w dowolnej wersji (PlayStation 4, Xbox One i PC), zakupimy taniej o koszt wydany na pre-order.

Dying Light na Xbox One, PlayStation 4 i PC pojawi się w 2015 roku, 27 stycznia w Ameryce Północnej i Południowej, 28 stycznia w Australii i Nowej Zelandii oraz 30 stycznia w Europie i Azji.

http://www.youtube.com/watch?v=bFn37qDZ4_o

Więcej o grze dowiecie się z naszych wcześniejszych publikacji oraz oficjalnej strony „Dying Light”.

Źródło: Techland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1242 More posts in Gry category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...