Dual SIM

Funkcja Dual SIM zaszyta w iOS 12

Jakiś czas temu informowaliśmy was o tym, że Apple może wprowadzić do swoich smartfonów funkcję Dual SIM. Okazuje się, że nie będziemy musieli czekać na to zbyt długo. Gigant z Cupertino doda wspomnianą funkcję w jednym z tegorocznych iPhone’ów.

Dual SIM

W świecie Androida Dual SIM jest czymś powszechnym i co by nie mówić, szalenie użytecznym. Korzystając z dwóch kart SIM — prywatnej i służbowej, nie trzeba poruszać się w dwoma smartfonami. Ja to kupuję, ale jako użytkownik iOS mogę o wspomnianej dogodności co najwyżej pomarzyć. iPhone nie obsługują pracy z dwoma karami SIM, ale to może się niebawem zmienić.

Dual SIM w iPhone’ach

W najnowszej becie systemu iOS 12 zaszyto kod odnoszący się do funkcji Dual SIM, co biorąc pod uwagę doniesienia, może oznaczać, że Apple zastosuje rzeczone rozwiazanie w nadchodzącym iPhonie. Niestety, mówi się o tym, że opcja pojawi się tylko i wyłącznie w najdroższym wariancie smartfona Apple. Zasadniczo ma to sens i jeśli mam być szczery, taki dodatek może zachęcić mnie do wysupłania większej kwoty.

Dual SIM

Początkowo podejrzewano, że Dual w iPhone’ach będzie wykorzystywał jedną fizyczną kartę SIM oraz drugą wirtualną. Wpis w kodzie iOS 12 wspomina o drugiej tacce na kartę, a co za tym idzie — całkiem prawdopodobne, że dostaniemy tutaj pełną funkcję, bez kompromisów.

Źródło: 9to5Mac

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...