kruger

Dwa nowe tablety Kruger&Matz

Kupując teraz jakiekolwiek urządzenie musimy wybrać, z jakiego systemu chcemy korzystać. Polska firma Kruger&Matz ułatwiła życie potencjalnym klientom. Bowiem zaprezentowała dwa nowe tablety. Jeden z nich działa w oparciu o Androida, a drugi o platformę Microsoftu.

kruger

EAGLE 801 i EDGE 802 to tablety o takiej samej specyfikacji technicznej, różniące się jedynie systemami operacyjnymi. W obu przypadkach mamy do czynienia z 8-calowym ekranem o rozdzielczości 1280 x 800 piksela, wykonanym w technologii IPS. Urządzenia napędza procesor Intel Atom Z3735G o maksymalnym taktowaniu 1,83 GHz. Na pokładzie znajduje się również 1 GB pamięci operacyjnej. Wbudowany dysk ma pojemność 16 GB. Tablety zostały wyposażone w slot na kartę pamięci microSD. W metalowej obudowie znajdziemy wyjście microUSB, microHDMI oraz wyjście słuchawkowe. Z siecią  połączymy się za pomocą modułu WiFi, jak i wbudowanego modemu 3G. Urządzenia obsługują także łączność Bluetooth i nawigację GPS. Model EAGLE 801 działa pod kontrolą Androida Lollipop. Natomiast EDGE 802 oparty jest na Windows 10 Home. Producent chce dogodzić klientom, dlatego zdecydował się na tablety o tej samej specyfikacji, a różniące się jedynie OS’em. Urządzenia ważą zaledwie 360 gram, tak więc ich noszenie nie będzie uciążliwe.

Nowości od Kruger&Matz zostały wycenione na 499 zł. Czyli są to tanie tablety jak na swoje możliwości, które oferują. Mam nadzieje, że wersja z Windowsem, jak i Androidem będzie się dobrze sprzedawał. Niestety producent nie podał żadnych informacji na temat baterii, a nie da się ukryć, że w przypadku mobilnego sprzętu jest to ważna rzecz. Warto podkreślić, że firma Kruger&Mtz pochodzi z Polski i nie najgorzej sobie radzi w świecie gadżetów.

źródło: Kruger&Matz

____________________

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...