Natec wprowadza do oferty nowe podstawki chłodzące

Każdy właściciel laptopa wcześniej czy później musi zmierzyć się z problemem zbyt mocno nagrzewającego się urządzenia. Za taki stan rzeczy odpowiadać może wadliwa konstrukcja samego sprzętu lub nieprzemyślany do końca system chłodzenia. Na szczęście takową trudność w dość prosty sposób można ominąć dzięki podstawkom chłodzącym.

Choć sam segment podstawek chłodzących nie należy do najpopularniejszych akcesoriów wśród użytkowników sprzętu mobilnego, te niejednokrotnie mogą uratować nam sprzęt, a nawet zwiększyć funkcjonalność laptopa. Jednym z producentów, który posiada w swojej ofercie produkty z powyższej kategorii, jest firma „Natec”, która właśnie wprowadziła do portfolio nowe artykuły.

„Natec Macaw” charakteryzuje się cichym wentylatorem, podświetleniem LED oraz stosunkowo małą, jak na to akcesorium, wagą. Znajdziemy tutaj także przewód USB z rozgałęźnikiem i organizer kabla, który w założeniu umożliwić ma nam opanowanie nadmiernej ilości przewodów.

Druga propozycja jest już bardziej zaawansowana. „Heron” składa się z dwóch elementów – stabilnej podstawy oraz ruchomego talerza, który pozwala na obracanie laptopa o 360 stopni bez konieczności przesuwania całej konstrukcji. Mało tego umożliwia również regulację kąta nachylenia, aż w siedmiu poziomach, dzięki czemu każdy dostosuje sobie położenie sprzętu według własnych upodobań. Konsumenci docenić powinni wbudowany w urządzenie hub z dwoma portami USB 2.0 oraz możliwość ustawienia prędkości wentylatorów za pomocą specjalnego pokrętła.

Sugerowana cena modelu „Macaw” ustalona została na kwotę 39 zł, natomiast na „Herona” będziemy musieli przeznaczyć 65 zł.

Jeśli często zdarza wam siedzieć ze skrzyżowanymi nogami z laptopem na kolanach, nie tylko narażacie się na chorobę zwaną „syndromem przypieczonej skóry”, ale i na problemy z kręgosłupem. Spędzanie dłuższej chwili ze spuszczoną głową i napiętą szyją powoduje obciążenie dolnych partii pleców, co w konsekwencji może doprowadzić do powstania choroby krążka międzykręgowego, potocznie zwanego dyskiem.

Podkładki chłodzące nie tylko zwiększają komfort użytkowania naszych ulubionych sprzętów, ale i dbają o nasze zdrowie. Czy warto zatem rozważyć zakup wspomnianego akcesorium? Na to pytanie musicie już odpowiedzieć sobie sami.

Źródło: Natec

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór podkładek chłodzących w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...