You are here
Dwa smartfony serii Wize od Prestigio News 

Dwa smartfony serii Wize od Prestigio

Prestigio jest producentem elektroniki oferującym rozsądne podzespoły w przystępnej cenie. Na rynku znajdziemy już kilka urządzeń tej marki, ale teraz pojawią się kolejne dwa. Są to smartfony serii Wize, a dokładnie modele C3 i D3.

wize

W obu aparatach zamontowano 5-calowe wyświetlacze. Sercem  tych modeli Wize jest 4-rdzeniowy procesor, który w zupełności wystarczy do przeglądania internetu czy grania w mniej wymagające gry. Jeśli dodamy do tego duży ekran, otrzymujemy bardzo przyzwoite urządzenie. Smartfony mają wbudowany modem 3G oraz obsługują łączność Bluetooth. Oba telefony pracują również w technologii Dual Sim, co znacznie zwiększa ich funkcjonalność. Przy 5-calowym ekranie można mieć jedną kartę do korzystania z internetu. Wize D3 oferuje nam 5-megaipselowy obiektyw, który nie jest rewelacyjny na chwilę obecną, ale w razie potrzeby z pewnością wystarczy. Co dziwne model C3 jest w zupełności pozbawiony aparatu fotograficznego. Szczerze mówiąc, bardzo mnie to dziwi. Smartfony będą miały również wbudowany dysk o pojemności 4 GB, który będzie można rozbudować o kolejne 32 GB za pomocą kart pamięci.

Słuchawki wyglądają bliźniaczo podobnie, różni je jedynie aparat. Specyfikacja udostępniona nam przez producenta jest dosyć nieprecyzyjna, ale cena z pewnością kusząca. Za model C3 musimy zapłacić jedynie 299zł, a za D3 – 349zł. Różnica 50 zł przy kwocie rzędu około 300 zł jest sporą sumą, jednak patrząc na ceny flagowych modeli topowych producentów, to tyle co nic. Więc jeśli ktoś byłby zainteresowany smartfonami Prestigio, polecałbym wybrać wersję z aparatem fotograficznym.

źródło: Prestigio

____________________

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

 

Related posts

Leave a Comment