You are here
HTC udostępnia listę urządzeń z planowaną aktualizacją do Androida 6.0 News 

HTC udostępnia listę urządzeń z planowaną aktualizacją do Androida 6.0

Tajwańczycy wywołują u mnie mieszane uczucia. Po zawodzie, jakim bez wątpienia była wczorajsza premiera nowych “starych” urządzeń, firma ujawniła rąbka tajemnicy dotyczącej planów wypuszczania update’ów oprogramowania. Pytanie, czy możemy wierzyć w zapewniania kogoś, kogo wiarygodność, delikatnie mówiąc, podupadła.

HTCAndroid61

Jason Mackenzie, będący przedstawicielem HTC, poinformował wczoraj klientów marki, o tym jakie telefony mogą liczyć na aktualizację Androida do wersji Marshmallow. Lista udostępniona w formie grafiki znalazła się na twitterowym koncie rzeczonego jegomościa i prezentuje się następująco:

Z powyższego dowiadujemy się, iż lista urządzeń przeznaczonych do aktualizacji jest całkiem obszerna i znajdziemy na niej nie tylko flagowce, choć te (M9, M8) otrzymają update jeszcze w tym roku. Update’u w późniejszym terminie mogą spodziewać się posiadacze smartfonów, takich jak M9+, E9, E9+, E8, E8 EYE, Butterfly 3, Desire 826, Desire 820 i Desire 816.

Całkiem nieźle, prawda? Zastanawia mnie jednak jedno. Jestem posiadaczem przedostatniego z urządzeń, które co ciekawe dalej pracuje pod kontrolą Androida w wersji 4.4 KitKat. Owszem, update do Lollipopa został zapowiedziany już dawno temu, co zresztą potwierdza oficjalna witryna HTC, lecz notyfikacji o updacie brak. Rok oczekiwania na uaktualnienie sprzętu? Dziwne i rzutuje negatywnie na moje nastawienia do marki, którą zresztą do tej pory niezwykle ceniłem. Nie zmienia to jednak faktu, iż HTC należą się brawa za jasny przekaz dotyczący urządzeń i najnowszej wersji zielonego robota.

Nie zrażam się jednak i z nadzieją będę obserwował zachowanie Tajwańczyków, a konkretniej to, czy dotrzymają oni złożonych obietnic związanych z Androidem 6.0.

Źródła: PhoneArena, Twitter

 

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Related posts

Leave a Comment