Dwadzieścia tysięcy chętnych na żywot kryminalisty

Cenega Poland pochwaliła się wynikami przedpremierowych zamówień na grę Grand Theft Auto 5. Liczby robią wrażenie, jeśli weźmiemy pod uwagę to, że platformami docelowymi na które zmierza gra są PlayStation 3 oraz Xbox 360, a nie popularniejsze u nas pecety. 

Polscy gracze złożyli już 20 tysięcy zamówień na preordery GTA 5. Na małe podsumowanie skusił się dyrektor generalny Cenega Poland, Marek Chyrzyński:  „Dla porównania – to więcej niż sprzedaż GTA 4 w Polsce w ciągu pierwszego miesiąca od premiery (oczywiście również tylko na konsolach), a tu mówimy wyłącznie o sprzedaży przed premierą!”.

Dystrybutor podziękował graczom zainteresowanie tytułem i przypomniał, że pudełkowe wydania gry są dostępne w polskich sieciach sklepów. Warto przy tym nadmienić, iż edycja przedpremierowa upoważnia nas do zakupu produktu Rockstar Games w obniżonej cenie, a dodatkowo do zamówienia otrzymamy prezent w postaci darmowego plakatu.  

Jeśli tendencja wzrostowa utrzyma się na podobnym poziomie, to istnieje spora szansa na pobicie polskiego rekordu 100 tys. sprzedanych egzemplarzy przeznaczonych na rynek gier konsolowych!

http://www.youtube.com/watch?v=T7dexToYQ0U

Oficjalna premiera gry planowana jest na 17 września.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...