Czy taki właśnie będzie Nexus 5?

Na ostatnio zaprezentowanym filmie promującym nowego Androida KitKat, bystre oko obserwatora mogło dostrzec nieznane wcześniej urządzenie. Co ciekawe na tylnym panelu smatfona widniał napis Nexus. Wczoraj, za sprawą wycieku z Federalnej Komisji Łączności mogliśmy przyjrzeć się bliżej nowej słuchawce Google.

lg-nexus-5-fcc-750x300

W Stanach Zjednoczonych każdy telefon musi przejść specjalistyczne testy w FCC. Dopiero po ich pomyślnym przejściu producent, może wprowadzić nowe urządzenie na rynek. Dotyczy to także sprzętu sygnowanego logiem Nexus. Tym razem zdjęcia oraz dokumentacja nowego urządzenia od Google wyciekły właśnie  stamtąd.

Tym sposobem dowiedzieliśmy się, że Nexus 5 będzie posiadał ekran o przekątnej 4.96 cala oraz technologie NFC. Za wydajność odpowiadać ma procesor Qualcomm Snapdragon 800 z zegarem taktowanym częstotliwością 2.26 GHz oraz 2 GB pamięci RAM.

To czy design urządzenia kontynuującego linię Nexus przyciągnie klientów jest kwestią dyskusyjną, głównie przez odmienne preferencje użytkowników. A wy jak oceniacie wygląd tego smartfona?

 


Źródło: Engadget, TheVerge

 

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...