Dwie smartfonowe nowości w ofercie ZTE

Portfolio chińskiego producenta poszerzyło się o dwie nowe słuchawki – Blade L2 oraz Blade Apex2. Co ciekawe jedna z nich została wyposażone w moduł LTE, dzięki czemu użytkownicy będą mogli cieszyć się naprawdę szybkim internetem.

ZTE Blade L2 front back

Na początek przyjrzyjmy się modelowi Blade L2, który to został wyposażony w czterordzeniową jednostkę MediaTek, taktowaną zegarem 1.3 Ghz oraz 1GB pamięci operacyjnej RAM. Wymiary urządzenia (142.5/72.2/8.95) wydają się bardzo rozsądne i idealnie wpasowują się w minimalistyczną formę całej konstrukcji.

 5-calowy ekran wyświetla obraz w rozdzielczości, zaledwie 854 x 480 pikseli, co może okazać się kłopotliwe podczas przeglądania stron internetowych. W przypadku innych zadań, nie powinniśmy odnotować większych problemów.

Na plus należy zaliczyć aparat główny o rozdzielczości aż 8 Mpix oraz baterię o pojemności 2000 mAh, która w teorii powinna wystarczyć na cały dzień użytkowania telefonu.

ZTE Blade Apex750x300

Drugą o wiele ciekawszą propozycją ZTE jest model Blade Apex2. Smartfon, pracujący pod kontrolą najnowszego Androida 4.4 KitKat, posiada czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon, taktowany częstotliwością 1.2 GH, 1GB RAM oraz 4GB  wbudowanej pamięci na dane użytkownika.

Wyświetlacz o przekątnej 4.5-cala i rozdzielczości 540 x 960 pikseli zapewni ostry, czytelny obraz, choć na rynku nie brakuje ciekawszych, niestety droższych rozwiązań.  

Przejdźmy jednak do jednej z największych zalet Blade Apex2, czyli obsługi technologii LTE (CAT4). Dzięki 4G, będziemy mogli serfować po internecie z prędkością do 150 Mb/s.

Obydwie słuchawki będą dostępne na terenie Europy w cenach: 169Euro za Blade Apex2 oraz 149 Euro za model Blade L2. 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...