Dzień kobiet w Plus

Dzień kobiet w Plus – ciekawa promocja operatora

8 marca to specyficzna data w kalendarzu. Wiele firm składa wtedy życzenia kobietom i to bardzo miłe z ich strony. Są jednak firmy, które idą o krok dalej. Dzień kobiet w Plus wygląda tak, że można dostać od operatora całkiem sensowną biżuterię. Tak przynajmniej nam się wydaje, ale drogie czytelniczki wybaczcie nam, jeżeli się mylimy. W końcu jesteśmy mężczyznami.

Dzień kobiet w Plus

Od wczoraj trwa na stronie operatora promocja, która może zainteresować nasze czytelniczki. Zresztą nie tylko je, bo przecież mężczyźni także mogą z niej skorzystać i zrobić wybrance swojego serca mały prezent. W szczególności, kiedy korzystają z opcji doładowywania swojego konta u operatora, czyli nie z abonamentu. Jak działa promocja?

Dzień kobiet w Plus

Żeby dostać bransoletkę od YES, wystarczy kilka prostych kroków. Należy wysłać SMS o treści BRANSOLETKA na numer 80777. Następnie doładować nasze konto kwotą minimum 50 złotych i czekać na SMS zwrotny ze specjalnym kodem promocyjnym. Ten można będzie wykorzystać na stronie YES i wybrać dla siebie odpowiednią bransoletkę. Sama promocja trwa do 30 kwietnia lub do wyczerpania zapasów. Skorzystać z niej mogą klienci Plus, korzystający z usług na kartę oraz mix. Szczegóły promocji znajdziecie wchodząc pod ten ADRES.

Nowe smartofny znajdziecie w naszym sklepie internetowym wchodząc pod ten adres.

Źródło: Plus / YES

Dodaj komentarz

3834 More posts in artykuły category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....