starwars 750x300

Ekipa Star Wars użyje dronów do chronienia swoich tajemnic

O tym, że kolejna część „Gwiezdnych Wojen” będzie hitem, wiedzą wszyscy. Producenci chcą więc zachować jak najwięcej informacji o produkcji w tajemnicy, a pomóc w tym mają im… drony. Agresywne drony.

starwars 750x300

Każde zdjęcie, nagranie czy nawet szkic koncepcyjny, który wycieknie do sieci przed premierą, jest dla producentów potencjalną stratą. Wprawdzie fani chłoną każdą informację ze świata „Star Wars”, ale duża ich część chciałaby żyć w niewiedzy. Przy okazji premiery „Przebudzenia mocy” ta sztuka prawie się udała, bo przecieków wprawdzie trochę było, ale nie na tyle, by psuć wizytę w kinie.

O Epizodzie VIII możemy już nie wiedzieć nic więcej niż to, co będą chcieli nam pokazać producenci. Przy okazji „Przebudzenia mocy” do sieci wyciekło kilka zdjęć, gdy ekipa pracował w Wielkiej Brytanii. Tak pomysłowi fani wykorzystali drony, by z odpowiedniej odległości ustrzelić kilka fotek. Tym razem ich pomysł nie ma szans na realizację. Ekipa zapowiedziała, że planu produkcji będzie strzegło dodatkowych 600 ochroniarzy. Ich pracę będą wspomagać drony.

Ich zadaniem będzie zestrzelenie lub przejęcie tych, które nieautoryzowane dostaną się na teren produkcji. Cóż, jest to dość specyficzna metoda dbania o bezpieczeństwo, ale może okazać się skuteczna.

Źródło: StarsWarsUnderworld
Fot: StarWars

________________________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku. 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...