You are here
Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 to także darmowe gigabajty od Orange News 

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 to także darmowe gigabajty od Orange

Orange mocno angażuje się w wydarzenia sportowe, a uściślając — w turnieje piłkarskie, w których my Polacy bierzemy udział. Nie inaczej jest w przypadku eliminacji do Mistrzostw Europy 2020, z okazji których firma rozdaje swoim użytkownikom darmowe gigabajty. Sprawdź, jak je aktywować.

darmowe gigabajty
fot. Orange

To nie pierwsza tego typu akcja pomarańczowego operatora komórkowego. Firma niejednokrotnie oferowała swoim klientom darmowe paczki danych do wykorzystania w ramach promocji giga z gole. Nie inaczej jest tym razem. Z okazji pierwszego meczu, dodam — wygranego, w którym pokonaliśmy Austriaków, Orange sprezentowało swoim klientom paczkę z 1 GB danych do wykorzystania przez 3 dni od daty aktywacji.

Darmowe gigabajty za gole

Ci z was, którzy pamiętają wcześniejsze promocyjne gigabajty w Orange, z pewnością wyczekiwali kodu do wysłania w SMS-ie, który uprawnia do skorzystania z promocji. Tym razem Pomarańczowi zdecydowali się jednak zastosować nieco inne rozwiązanie, o którym poinformowano na blogu Orange.

Chcąc otrzymać darmowe gigabajty w sieci, należy skorzystać z aplikacji Mój Orange. W zakładce z promocjami pojawi się możliwość uzyskania kodu do wysłania w formie SMS-a. Choć dla niektórych może wydać się to nieco podejrzane, uspokajam. Sam wziąłem udział w akcji i otrzymałem wspomniane promocyjne gigabajty. Wspomniany kod wysyłamy na numer 233, po czym nastąpi aktywacja. Od teraz użytkownik ma 3 dni na wykorzystanie skromnego, ale jednak darmowego pakietu.

Źródło: Orange

Related posts

Leave a Comment