You are here
Zwiastun Chernobylite i pierwszy fragment rozgrywki Gry pc 

Zwiastun Chernobylite i pierwszy fragment rozgrywki

Doczekaliśmy się nowego materiału od gliwickiego studia The Farm 51 odnośnie ich kolejnego projektu. Zwiastun Chernobylite może nie pokazuje zbyt dużo samej rozgrywki, ale doskonale wprowadza w klimat i daje nadzieje na to, że finalny produkt będzie wart wydanych na niego pieniędzy.

Zwiastun Chernobylite

Pisaliśmy dla was ostatnio o nowym projekcie The Farm 51 i nie sądziliśmy, że tak wcześnie doczekamy się pierwszego zwiastuna, który pokaże fragmenty rozgrywki. Tymczasem otrzymaliśmy przemiłą niespodziankę od studia, a co więcej, szczęściarze którzy zawitają na PAX East w Bostonie, będą mogli zagrać w Chernobylite. Czyżby premiera była coraz bliżej? I tak i nie, bo studio niedługo rozpocznie zbiórkę pieniędzy na Kicstarterze. Po co?

Zwiastun Chernobylite

Sam zwiastun Chernobylite trwa niecałą minutę, ale doskonale pokazuje, czego możemy się spodziewać po tym survival horrorze. Widzimy też, że silnik na którym opracowano grę sprawdza się i faktycznie The Farm 51 wykonało kawał solidnej roboty, by oddać środowisko wokół Czarnobyla najlepiej, jak tylko się da. Patrząc na te kilkadziesiąt sekund samej rozgrywki jeszcze niewiele można powiedzieć o samym tytule. Jedyne co nasuwa nam się na myśl to to, że będziemy… przerażeni. Nastrój grozy aż wylewa się z ekranu, a to oznacza, że jest dobrze.

Sami twórcy przyznali, że spotkali się z doskonałym odzewem ze strony graczy, ale to pociągnęło za sobą pewne decyzje. Zdecydowano się bowiem na powiększenie terenów, które będą dostępne w samej grze. Innymi słowy, samą grę czekają jeszcze spore przeróbki, a jak dobrze wiemy, to wiąże się z kosztami oraz ryzykiem. Dlatego też w niedługim czasie na Kikstarterze wystartuje kampania The Farmi 51, która będzie miała na celu zebranie odpowiednich funduszy.

Naszym zdaniem to doskonały pomysł, bo skoro sami gracze „wymusili” poniekąd na studiu, by to popracowało jeszcze nad swoim projektem, to warto ich w tym wesprzeć. Nie wiadomo wprawdzie, kiedy dokładnie akcja na Kikstarterze ma się pojawić, ale zapewne będzie to już niedługo. W końcu premiera zapowiedziana jest wstępnie na jesień tego roku.

Nowe gry oraz komputery dostaniecie także w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: The Farm 51 / Informacja prasa / YouTube

Related posts

Leave a Comment